یک دانا

خانه داری

کفش تمیز یکی از شاخص‌ترین عوامل شیک‌پوشی بوده و تمیزی آن‌ها نقش مهمی در ظاهر افراد دارد. از این رو برای شما انواع شیوه‌های کاربردی برای پاک‌سازی کفش‌های گوناگون را جمع‌آوری کردیم. با ما همراه شوید.

۲۸ام تیر ۱۳۹۷ بدون نظر

خانم های خانه دار قسمت زیادی از وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند و مهم ترین دغدغه ی آن ها تمیز بودن و نظافت آشپزخانه است. تمیز کردن اجاق گاز شاید یکی از سخت ترین کارها برای خانم های خانه دار باشد. برای آموزش نحوه صحیح تمیز کردن اجاق گاز به صورت مرحله به […]

۲۷ام تیر ۱۳۹۷ بدون نظر

در این مقاله شما روش هایی خیلی ساده برای کاشت دمنوش مورد علاقه‌تان در خانه و همچنین پرورش آن خواهید آموخت که علاوه بر داشتن سرگرمی و آرامش بخشی هم سرسبزی را به خانه شما می‌آورند و هم در مواردی گل دهند و هوای خانه‌تان را معطر کنند.

۲۶ام تیر ۱۳۹۷ بدون نظر

یکی از ملزومات هر سفری چادر مسافرتی است. یکی از مشکلاتی که اغلب افراد با چادرهای مسافرتی دارند طریقه بستن و جمع کردن آن می باشد. در این مقاله به صورت تصویری مرحله به مرحله بستن چادر مسافرتی را به شما آموزش می دهیم.

۲۵ام تیر ۱۳۹۷ بدون نظر

پرزهای لباس یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم های خانه با آن درگیر هستند، مخصوصا در روزهای سرد سال. با یک دانا همراه باشید تا با دو روش ساده پرزگیری لباس آشنا شوید.

۱۳ام خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر

شستن و تمیز کردن قابلمه، تابه و ظرف هایی که غذا در آن سوخته یکی از مشکل ترین کارهای هر خانم خانه داری است. با روش های زیر شما می توانید به راحتی این ظرف ها را کامل تمیز کنید. با یک دانا همراه باشید.

۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون نظر

در این مطلب روش هایی ارائه می شود که شما می توانید آدامس چسبیده به سطوح مختلف را با استفاده از آن ها از بین ببرید. با یک دانا همراه باشید.

۲۵ام اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون نظر

برای پاک کردن هر نوع لکه ای از روی لباس یا پارچه باید سرعت عمل داشته باشید و از قسمت پشت لکه باید شروع نمایید. به این ترتیب از پخش شدن لکه جلوگیری میشود. با یک دانا همراه باشید.

۱۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون نظر

آشپزخانه یکی از بخش های مهم و حیاتی در منزل است که همیشه باید تمیز و مرتب باشد. برای آموزش تمیز کردن و براق کردن سینک ظرفشویی با یک دانا همراه باشید.

۱۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون نظر

در این آموزش میخواهیم به روش ها و ترفند هایی برای تمیز کردن دیوار در خانه بپردازیم. با وارد شدن مهمان به خانه احتمالا اولین چیزی که با آن برخورد خواهد کرد دیوارهای شماست. پس با یک دانا همراه باشید.

۱۰ام فروردین ۱۳۹۷ بدون نظر
صفحه 1 از 41234


برچسب ها