یک دانا

دهان و دندان

پوسیدگی دندان بیماری عفونی قابل انتقالی است که با فعالیت میکروب ها در سطح دندان آغاز می شود و در ساختمان آن پیشرفت می کند. در واقع پوسیدگی دندان تخریب بافت های سخت دندان است. در این مقاله به علل، علائم، پیشگیری و درمان پوسیدگی دندان میپردازیم، با یک دانا همراه باشید.

۱۰ام خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر

کشیدن نخ دندان برای تامین هر چه بهتر بهداشت دهان یک فاکتور مهم محسوب می شود. بین استفاده نکردن از نخ دندان و بروز بیماری های لثه ارتباط مستقیمی وجود دارد. با یک دانا همراه باشید.

۵ام خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر

در این مقاله خوراکی هایی را معرفی میکنیم که مصرف آن ها در سفید کردن دندان ها تاثیرگذار است. اگر به دنبال لبخندی زیبا هستید و می‌خواهید دندان‌هایی سفید داشته باشید با یک دانا همراه باشید.

۳ام خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر

یک متخصص تغذیه با تاکید بر اینکه مصرف محصولاتی که حاوی مواد رنگی افزودنی است موجب تغییر رنگ دندان می‌شود، گفت: مصرف بلافاصله لبنیاتی که دارای میزان بالایی کلسیم است مانند پنیر و شیر بعد از مواد غذایی رنگی می‌تواند موجب حفاظت دندان شود.

۲۴ام اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون نظر

دندان‌های زرد باعث می‌شوند شما خجالت بکشید و بخواهید لبخند خود را پنهان کنید. بعضی از خوراکی ها باعث می‌شوند دندان‌های سفید شما زرد به نظر برسند. با یک دانا همراه باشید.

۱۱ام اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون نظر

  برای داشتن دندان‎های سفید مجبور نیستیم به انواع درمان‎های شیمیایی سخت و روکش های مصنوعی تن دهیم، چون با بکارگیری روش های زیر در منزل میتوانیم دندان‎هایی سفید و درخشان تر داشته باشیم :

۲۳ام شهریور ۱۳۹۵ بدون نظر


برچسب ها