یک دانا

این مرد ها برای ازدواج و زندگی مشترک مناسب نیستند

این مرد ها برای ازدواج و زندگی مشترک مناسب نیستند

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

این مرد ها برای ازدواج و زندگی مشترک مناسب نیستند

ازدواج یک تعهد مهم است. شما باید حتماً با بهترین فرد ممکن برای خودتان ازدواج کنید. در این مطلب به ویژگی مردانی که برای ازدواج و زندگی مشترک مناسب نیستند میپردازیم. با یک دانا همراه باشید.

 

مردانی که شکاک هستند

بدون توجه به اینکه شما چقدر وفادار هستید او در پیش‌زمینه‌ی ذهن خود همواره این تصور را دارد که با او تقلب می‌کنید و شخص دیگری در زندگی شما است. او از صحبت کردن شما با افراد دیگر تنفر دارد. او دوست ندارد شما را جایی شاد ببیند. او مداوم با شما بر سر مسائل بیهوده مانند اشغال بودن تلفن شما می‌جنگد.

مردانی که مانند زنان به ظاهرشان اهمیت میدهند

این مردها فکر می‌کنند باید خیلی نگران ظاهر خود باشند. هیچ مردانگی‌ای در ظاهر آن‌ها دیده نمی‌شود. اگر نامزد شما زمان زیادی را مقابل آینه می‌گذراند و بیشتر از شما نگرانی زیبایی خود است باید انتظار این را در آینده داشته باشید – او بیشتر از نگاه کردن به شما، از ظاهر خود تعریف و تمجید می‌کند.

پسرهای لوس و مامانی

ممکن است شما نخواهید با یک پسر لوس ازدواج کنید زیرا برای همیشه مجبورید با مادر او رقابت کنید. او همیشه شما را با مادر خود مقایسه می‌کند، کسی که ازنظر او هیچ‌وقت اشتباه نمی‌کند. شما باید همه‌ی کارها را درست مانند مادرش انجام دهید. این پسرها بعد از یک جر و بحث با شما مطمئن باشید به خانه‌ی مادرشان می‌روند.

مردان خسیس

هیچ حس مردانگی در این مردان وجود ندارد. او دوست ندارد ریالی برای شما خرج کند. او حتی خرج خودش را نمی‌دهد. شما مجبورید هزینه‌ی همه‌چیز را بپردازید ازجمله غذا، لباس و حتی کرایه‌ی خانه.

مردانی که احساس مالکیت دارند

او به شما می‌گوید ” تو برای من متولد شده‌ای “، این یک زنگ خطر است. شاید این موضوع در فیلم های عاشقانه خوب به نظر می‌رسد اما نه در زندگی واقعی. خوب است بدانید که یک نفر شما را خیلی دوست دارد اما نه در حدی که به حریم شخصی شما تجاوز کند. او از اینکه شما جشن تولدی در کنار دوستانتان داشته باشید متنفر است و می‌خواهد همه‌ی مدت را با او بوده و به او توجه داشته باشید.

مردانی که بی پول میمانند

شما باید از او بپرسید چرا همیشه بی‌پول می‌شود. آیا از کار کردن متنفر است؟ آیا همه‌ی پولش را برای چیزهای بی‌ارزش خرج می‌کند؟ شاید شما نخواهید با کسی ازدواج کنید که نمی‌تواند پولش را نگه دارد. روش عاقلانه‌تر این است که با کسی ازدواج کنید که ثبات مالی دارد. معنی این حرف این نیست که همسر شما باید ثروتمند باشد بلکه باید مسئولیت‌پذیر باشد.

مسئولیت‌پذیری روی درآمد به معنای جمع‌کردن هر ریال از درآمد و تنها خریدن اجناس ارزان نیست. بلکه باید بتوان از آن پس‌انداز کرد. اگر او حالا برای یک کار کوچک پول نداشته باشد در آینده نیز مسلماً همین‌طور خواهد بود. قبل از آنکه در مورد شخصی جدی شوید باید دقت کنید او حالا چگونه می‌تواند درآمد خود را مدیریت کند.

مردانی که همیشه ناراضی هستن

او همیشه از شما انتقاد می‌کند. او با بیشتر خصوصیات شما مشکل دارد – با مدل موها، طرز صحبت و یا حتی خنده‌های شما. او باعث می‌شود شما حس کنید انسان بدبختی هستید.

مردانی که همواره قضاوت می‌کنند

با اینکه راحت است بگوییم که با ذهنی باز وارد رابطه شوید اما برخی مردان بر اساس گذشته‌ی شما همواره قضاوت می‌کنند. او شما را با ایده‌هایی متهم و متقاعد می‌کند و در پایان همیشه شما احساس گناه خواهید کرد.

مردانی که اولیت اولشان ورزش است

همه‌ی ما می‌دانیم که مردها ورزش را بیش از هر چیزی دوست دارند. اغلب آن‌ها بین رفتن به تئاتر و یا دیدن مسابقه‌ی ورزشی گزینه‌ی دوم را انتخاب می‌کنند. اما برای برخی اهمیتی ندارد که چه اتفاقی بیفتد اما او تا پایان مسابقه کاری نخواهد کرد. شما مطمئناً با این موضوع کنار نخواهید آمد.

مردی که می‌خواهد همه چیز را کنترل کند

مردی که می‌خواهد با مهارت خود همه‌چیز را تحت کنترل داشته باشد گزینه‌ی مناسبی برای ازدواج نیست. حتی اگر او گاهی این کار را می‌کند بازهم بهتر از کسی نیست که همیشه این عمل را تکرار می‌نماید. این حقیقت که او مهارت دارد و می‌خواهد همیشه اوضاع را خودش مدیریت کند نشانه‌ی بدی است. شما باید در مقابل این افراد یا کاری را انجام دهید که می‌خواهند و یا مورد سرزنش و خشم آن‌ها قرار گیرید. شما باید خیلی بااحتیاط پیش بروید تا او را عصبانی نکنید. این راه درست زندگی نیست. اگر نامزدتان این رفتار را دارد مطمئن باشید در آینده اوضاع برای شما بدتر خواهد شد.

 

با تشکر از ویکی ۵۰۴۰  – جمع آوری و ویرایش: یک دانا

برچسب ها :

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها