یک دانا

چگونه دیگران ما را بیشتر دوست داشته باشند

چگونه دیگران ما را بیشتر دوست داشته باشند

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

چگونه دیگران ما را بیشتر دوست داشته باشند

برای رسیدن به نقطه ای که دیگران دوستتان داشته باشند و اینکه روابط اجتماعی موفقی با دیگران داشته باشید شاید نیاز باشد که تغییراتی در رفتارتان ایجاد شود. در این مطلب تعدادی نکته ساده توضیح داده شده است که باعث افزایش محبوبیت شما میشود. با یک دانا همراه باشید.

به خودتان اطمینان و اعتماد داشته باشید

اعتماد به‌ نفس اهمیت زیادی دارد. اینکه چطور خودتان را می‌بینید مشخص می‌کند دیگران چگونه با شما رفتار کنند، حداقل بیشتر آن‌ها. زمانی که از خانه خارج می‌شوید به یاد داشته باشید نکات منفی را از ذهن خود دور کنید و اعتماد به نفس بالایی داشته باشید.

لبخند را فراموش نکنید

لبخند جهانی است، هیچ اهمیتی ندارید کجای دنیا هستید، همه‌جا یک معنا دارد. حتی یک لبخند مصنوعی باعث آزاد شدن اندورفین یا همان هورمون‌های شادی می‌شود. می‌دانید این یعنی چه؟ یعنی همان هورمون‌هایی که با خندیدن واقعی در بدن آزاد می‌شوند با یک لبخند مصنوعی هم آزاد خواهند شد. در طول روز به همه لبخند بزنید. متوجه تفاوت زیادی که ایجاد می‌کند خواهید شد.

شادابی و تمیزی خودتان را حفظ کنید

رسیدن به سر و وضع خود از نظر بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی بدن و لباستان معطر است احساس بهتری دارید. حمام رفتن و مسواک زدن دندان ها، پوشیدن لباس های تمیز و استفاده از عطر تغییرات زیادی را می توانند در فرد ایجاد کنند.

با هدف رضایت خودتان زندگی کنید

شما نیازهایی دارید و نباید بگذارید این نیازها تبدیل به یاس و ناامیدی شوند. این پایان خوبی نیست. تا زمانی که به نتایج دلخواه خود برسید دست از تلاش برندارید.

تفریح و سرگرمی برای خود داشته باشید

خودتان را سرگرم کنید. در گروه یا کلاسی عضو شوید که می توانید کار آن را بخوبی انجام دهید و به آن علاقمندید. افراد در این گروه ها و کلاس ها زمینه مشترکی دارند. در صورتی که با افرادی با علایق مشترک با شما در ارتباط باشید سازگاری بیشتری با شما می توانند داشته باشند. اگر تا بحال موفق به پیدا کردن جایی که مورد علاقه تان باشد نشدید ناامید نشوید. به تعدادی از دوستانتان برای انجام کاری به صورت گروهی پیشنهاد دهید. بهتر این هست که آشنایی لازم با این افراد را از قبل داشته باشید و زیاد با شما غریبه نباشند.

در انتظار بهترین ها باشید

از مردم توقع داشته باشید که برای خودتان شما را بخواهند. درصورتی که این حالت سریعا بوجود نیامد بر دیدگاه خودتان پافشاری کنید. شما هر صبح بیدار خواهید شد و روزتان را باید سپری کنید.گاهی ممکن است اوضاع برای شما ناامیدکننده باشد، اما باید این وضعیت را بگذرانید. این قانون زندگی است. همه‌چیز نیاز به تعادل دارد. بدون بدی شما معنای خوبی را نخواهید فهمید. پس به تلاش خود ادامه دهید و توقع بهترین‌ها را برای خودتان داشته باشید.

 

با تشکر از ویکی ۵۰۴۰

جمع آوری و ویرایش: یک دانا

برچسب ها :

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها