یک دانا

نکاتی در مورد لباس پوشیدن مردان چاق

نکاتی در مورد لباس پوشیدن مردان چاق

۲۲ دی ۱۳۹۵

نکاتی در مورد لباس پوشیدن مردان چاق

در این مقاله مخواهیم به نکاتی در مورد نحوه لباس پوشیدن مردان و آقایان چاق بپردازیم تا خوش تیپ تر و لاغر تر به نظر برسند. با یک دانا همراه باشید.

 

مردان چاق چگونه لباس بپوشند تا لاغر و خوش لباس به نظر برسند؟

 

آقایان چاق لباس های تنگ نپوشید

به جای پوشیدن لباس های تنگ ، تی‌شرت یا پیراهن‌هایی که به خوبی اندازه‌تان هستند را انتخاب کنید. چون در لباس‌های تنگ، تمام اندام چربی دارتان به راحتی مشهود خواهند بود.

 

لباس‌های تیره بپوشید

لباس‌های تیره رنگ بدن را لاغر تر نشان میدهند. پس به سراغ سیاه، سرمه‌ای، یا هر لباس تیره‌ی دیگری بروید. لباس‌های تیره هم مخاطبتان را گمراه کرده و باعث می‌شود خیال کند چند کیلویی لاغرتر هستید.

 

لباس هایی با خطوط عمودی بپوشید

پوشاکی که دارای خطوط نازک و عمودی هستند هم همینطور. خطوط عمودی، فرد را قد بلند‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند. لباس‌هایی که خط‌های پهن و افقی دارند را، کلا فراموش کنید! آنها شما را پهن‌تر نشان خواهند داد. همچنین از لباس‌هایی که طرح‌های برجسته و جالب توجه دارند هم دوری کنید.

 

تی‌شرت های یقه هفت، یا پیراهن‌های یقه دار انتخاب کنید

این دو نوع لباس، توجه را از زیر چانه‌تان برداشته، و اگر خط گردن باریکی داشته باشید، باعث گمراه کردن مخاطبتان می‌شود! همچنین لباس یقه اسکی نپوشید، چرا که کلا گردن شما را پنهان کرده، و باعث جلب توجه به غبغب شما خواهد شد.

 

لباس های پارچه ای ضخیم نپوشید

از سویشرت‌های جیب‌دار، آزاد، و ضخیم دوری کنید. به جای آن به سراغ سویشرت‌های یقه ۷ و شال‌های نازک پشمی بروید، لباس‌هایی که بیش از حد معقول به حجم اندامتان اضافه نکنند.

 

ژاکت یا کت ۳ دکمه انتخاب کنید

بجای اینکه به سراغ ژاکت یا کت‌های ۱ تا ۲ دکمه‌ای بروید، انواع ۳ دکمه‌ای را انتخاب کنید، چرا که بدن شما را درازتر نشان می‌دهد، و باعث خواهد شد قد بلندتر و لاغرتر بنظر بیایید.

 

شلوار های فاق کوتاه بپوشید

منظور این است که شلوارهایی نپوشید که روی کمرتان بسته می‌شوند، در عوض شلواری را انتخاب کنید که زیر چربی‌های پهلوتان بسته شود. دور شلوارتان باید آنقدری طول داشته باشد که باعث فشرده شدن زیر شکمتان، و در نتیجه بیرون افتادن شکم از روی شوار نشود.

 

جیب هایتان را پر نکنید

گوشی هوشمند، کیف پول پر، و چیزهای دیگری که خیلی جا می‌گیرند را در جیب‌هایتان قرار ندهید. چرا که باعث جلب توجه می‌شوند، چیزی که باید از آن دوری کنید.

 

بر اساس اندامتان لباس مناسب بپوشید

لباس‌های تیره را جاهایی بپوشید که می‌خواهید دیگران روی اندامتان متمرکز نشوند، لباس‌های روشن هم جاهایی که دوست دارید توجه‌ها را به خود جلب کنید. اساسا، شاید بخواهید که مخاطبین شما به بالاتنه تان نگاه کنند، یعنی قسمتی از بدنتان که لاغرتر است، و چشمشان از محدوده‌ای که اضافه وزن بیشتری دارید دور بماند.

 

صاف باسیتید تا لاغر به نظر برسید!

آخرین موضوع، که کم اهمیت هم نیست، این است که وضعیت ایستادن، می‌تواند یک فرد چاق را لاغر، و یک فرد لاغر را چاق نشان دهد! بنابراین وضعیت ایستادن صحیح خیلی مهم است. تا جایی که می‌توانید صاف بایستید، این باعث خواهد شد لاغرتر بنظر بیایید. در این شرایط خودتان خواهید فهمید که چند کیلویی لاغرتر نشان می‌دهید، از طرفی با این مدل ایستادن، اعتماد بنفس هم خواهید گرفت!

 

با تشکر از مجله تناسب اندام

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها