یک دانا

- شایعه: به نظر می‌رسد Microsoft استودیو Relic Entertainment را خریداری کرده است

– شایعه: به نظر می‌رسد Microsoft استودیو Relic Entertainment را خریداری کرده است

۹ اسفند ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

شایعه: به نظر می‌رسد Microsoft استودیو Relic Entertainment را خریداری کرده است

شایعه: به نظر می‌رسد Microsoft استودیو Relic Entertainment را خریداری کرده است

همان‌طور که می‌دانید Microsoft از E3 سال ۲۰۱۸ با خریدن چندین استودیو مختلف اعم از Ninja Theory و Obsidian Entertainment نشان داد که برنامه‌های بزرگی برای آینده داشته و قصد دارد یکی از ضعف‌های بزرگ خود یعنی کمبود استودیو‌های فرست‌پارتی را جبران کند.

در همین راستا به تازگی شایعه‌ای منتشرشده که نشان می‌دهد خرید بعدی Microsoft استودیو Relic Entertainment خواهد بود. این استودیو که با بازی‌هایی نظیر Company of Heores و Warhammer 40,000: Damn of War شناخته می‌شود، هم‌اکنون بخشی از زیرمجموعه‌های شرکت Sega است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Techraptor، به تازگی کاربر Klobrille که به عنوان یک منبع داخلی ثابت و مطمئن شناخته شده و پیش از این نیز بعضی از برنامه‌ای Microsoft برای E3 2016 و هم‌چنین توسعه Age of Empires 4 را لو داده بود، در توییتر خود تصویری را منتشر کرده که نشان‌دهنده لوگو Xbox Game Studios و Relic Entertainment در کنار یکدیگر است.

حالا که صحبت از Age of Empires 4 شد، بد نیست بدانید که این بازی در حال حاضر توسط استودیو Relic Entertainment در دست ساخت قرار دارد که نشان می‌دهد این شایعه چندان هم بی‌اعتبار نیست چرا که Age of Empires و حقوق ساخت آن در اختیار شرکت Microsoft قرار دارد.

همان‌طور که بالاتر اشاره شد، این استودیو در حال حاضر تحت مالکیت Sega قرار دارد که همین موضوع کمی این شایعه و حقیقی بودن آن را زیر سوال می‌برد. اگرچه شرایط مالی Sega در حال حاضر چندان خوب نیست و شاید این حرکت به نفع شرایط مالی این شرکت باشد؛ مخصوصا حالا که آن‌ها در حال کابر برروی یکی از IPهای قدیمی Microsoft هستند.

چه این شایعه درست باشد یا نه، در ماه آینده قرار است اخبار بیشتری از Age of Empires منتشر شود. این می‌تواند زمان خوبی برای Microsoft باشد تا خبر خرید استودیو سازنده بازی را نیز اعلام کند. به هر حال تا زمانی که مقامات رسمی هر یک از شرکت‌ها این شایعه را تایید یا رد نکنند، نمی‌توان به آن اعتنا کرد.

نظر شما چیست؟ اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، به نظرتان حرکت خوبی از سوی Microsoft است یا آن‌ها باید به سراغ استودیوی دیگری می‌رفتند؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها