یک دانا

- فیل اسپنسر: اولویت اول Microsoft برای PC ارائه تجربه جدید فروشگاه است

– فیل اسپنسر: اولویت اول Microsoft برای PC ارائه تجربه جدید فروشگاه است

۸ اسفند ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

فیل اسپنسر: اولویت اول Microsoft برای PC ارائه تجربه جدید فروشگاه است

فیل اسپنسر: اولویت اول Microsoft برای PC ارائه تجربه جدید فروشگاه است

فیل اسپنسر به عنوان رئیس بخش گیمینگ Microsoft، با تمام مشکلات و نقص‌های مربوط به پشتیبانی خود از PC آگاه است. هر کس که برای دانلود یک بازی از طریق فروشگاه ویندوز تلاش کرده باشد، به راحتی می‌تواند تایید کند که این فروشگاه برای انجام چنین کارهای ساده‌ای تا چه حد ناسازگار و خسته کننده می‌شود.

از دانلودهای ناتمام گرفته تا مشکلاتی غیر قابل توضیح در اجرای بازی‌های نصب شده و مسائل بی‌شماری دیگر، فروشگاه ویندوز را بسیار ناپسند می‌سازند. فیل اسپنسر از این مشکلات آگاه است و باری دیگر وعده تغییر می‌دهد.

به گزارش و به نقل از VG247، فیل اسپنسر در مصاحبه‌ای با PC Gamer اعلام کرد اولویت اول Microsoft “ارائه یک تجربه فروشگاه جدید برای بازی‌ است که شامل تمام یادگیری‌های ما از چالش‌های گذشته برروی PC می‌شود. ارائه تجربه‌ای عالی برای بازیکنان PC برای آینده Xbox و بخش گیمینگ Microsoft بسیار مهم است.”

فیل اسپنسر همچنین گفت می‌داند این اولین باری نیست که Microsoft شعار می‌دهد تا تجربه بازی‌های Xbox برروی PC را بهتر سازد بنابراین او وعده داد تا اولین اخبار واقعی را از این رویکرد تازه در E3 2019 به اشتراک بگذارد:

“می‌دانم که بارها در رابطه با چیزی که می‌خواهیم برای بازیکنان PC ارائه دهیم، صحبت کرده‌ایم. در E3 امسال و طی سال ۲۰۱۹ خواهید دید که ما برای ارائه چه چیزی برروی فروشگاه ویندوز و خدمات درون ویندوز و بازی‌های بزرگ سرمایه‌گذاری انجام داده‌ایم. این فقط شروع کار است.”

Microsoft پیش از این تایید کرده بود که Xbox Game Pass به PC خواهد آمد بنابراین شاید این یکی از اخبار بزرگی باشد که فیل اسپنسر در E3 2019 به اشتراک می‌گذارد.

با این حال، چیزی که بازیکنان PC خواهان آن هستند، یک لانچر جدا برای بازی‌ها یا فروشگاه ویندوزی که مثل استیم، اوریجین، Uplay و غیره قادر به دانلود و نصب بازی‌های سنگین امروزی باشد، است.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها