یک دانا

- با نمرات و نقدهای FarCry: New Dawn همراه باشید؛ آخرالزمان با طعمی کلیشه‌ای

– با نمرات و نقدهای FarCry: New Dawn همراه باشید؛ آخرالزمان با طعمی کلیشه‌ای

۲۵ بهمن ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

با نمرات و نقدهای FarCry: New Dawn همراه باشید؛ آخرالزمان با طعمی کلیشه‌ای

Far Cry New Dawn

Ubisoft در مراسم The Game Awards 2018 از Far Cry: New Dawn رونمایی کرده بود؛ عنوانی فرعی برای این سری که ادامه‌ای بر پایان نسخه پنجم است و قصد دارد حسی متفاوت نسبت به نسخه‌های گذشته ارائه دهد اما آیا واقعا سازندگان موفق به انجام این کار شد‌ه‌اند یا با یک بازی تکراری طرف هستیم؟

به گزارش ، در ادامه می‌توانید نگاهی به برخی از نقدها و نمرات بازی بیندازید. در صورت انتشار نمرات بیشتر، این پست به‌روزرسانی خواهد شد.

Press Start Australia: 90/100

“Far Cry New Dawn در بخش‌های بسیار خوبی به Far Cry 5 شباهت دارد اما این تغییرات جزئی آن هستند که باعث می‌شوند بازی روی پای خود بایستد. با وجود کارهای زیاد برای انجام دادن، مکان‌های زیاد برای گشتن و جهانی آخر الزمانی که به‌طور واقع گرایانه کار شده، هیچ کمبودی از نظر سرگرمی در بازی حس نمی‌شود. البته Mickey و Lou هم به اندازه شخصیت‌های منفی نسخه قبل خطرناک و تهدید آمیز به‌نظر نمی‌رسند.”

IGN Italia: 81/100

“ّFary Cry New Dawn یک عنوان فرعی خوب برای Far Cry 5 است اما به‌طور کامل به ارزش‌های آن دست نمی‌یابد. اگر از Far Cry 5 لذت بردید و به دنبال چیزهای بیشتری هستید، این بازی گزینه خوبی است. در غیر این‌صورت، ابتدا فقط Far Cry 5 را بازی کنید.”

Hardcore Game: 80/100

“Far Cry New Dawn یک دنباله غیر منتظره و خوب برای Far Cry 5 است. Hope Count منطقه لذت‌بخشی است که در آن شخصیت‌هایی به یاد ماندنی را در مبارزه با شخصیت‌های منفی راضی کننده نشان می‌دهد بنابراین خوب است که به آن برگردیم و در پاک‌سازی خراب‌کاری‌های Joseph Seed کمک کنیم.”

Multiplayer.it: 78/100

“Far Cry New Dawn ما را به دنیای آخر الزمانی Montana باز می‌گرداند که بسیار عالی است. شاهد داستان خیلی خوبی هستیم اما دو قلوهای شیطان و منفی این عنوان به اندازه نسخه قبلی خوب نیستند و عناصر نقش‌آفرینی هم آن‌طور که باید، حس جالبی نمی‌دهند.” 

TheSixthAxis: 70/100

“Far Cry New Dawn به هیچ عنوان بازی بدی نیست و اگر خود آن را بخواهیم به تنهایی بررسی کنیم، بازی بسیار خوبی است. مبارزات هنوز هم راضی کننده هستند و تسخیر پایگاه دشمنان هرگز خسته کننده نمی‌شود اما مشکل اینجاست که نه به خوبی نسخه قبلی است و نه تفاوت خاصی با آن دارد! Fary Cry 5 بازی بهتری است و New Dawn بسیار مشابه آن بوده و نمی‌توان آن را پیشنهاد کرد، مگر اینکه شما به دنبال چیزهای بیشتری از Far Cry 5 با کیفیت ضعیف‌تر باشید.”

Gamespot: 60/100

“پتانسیل زیادی در ایده‌های New Dawn وجود دارد اما فضای کافی برای اکثر این ایده‌ها وجود نداشته تا فرصت نفس کشیدن و به تکامل رسیدن داشته باشند.”

PardisGame: 50/100

تجربه‌ای که می‌توانست بشدت سرگرم‌کننده و مفرح باشد، توسط داستانی کلیشه‌ای با شخصیت‌ها و دیالوگ‌هایی خسته‌کننده، طراحی مراحل ضعیف، عناصر نقش‌آفرینیِ مخرب و تاکید بسیار بر روی لوت کردن و خریدهای درون‌برنامه‌ای، به مرز نابودی کشانده شده است.”

متای بازی با ۳۰ نقد در متاکریتیک: ۷۲

بازی Far Cry: New Dawn در روز ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها