یک دانا

- حق و حقوق نشر System Shock 3 به OtherSide Entertainment بازگشت

– حق و حقوق نشر System Shock 3 به OtherSide Entertainment بازگشت

۲۴ بهمن ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

به دنبال مشکلات متعددی که در سال ۲۰۱۸ برای ناشر قبلی System Shock یعنی Starbreeze و استعفای رئیس این شرکت به وجود آمد، چندی پیش اعلام شد Starbreeze دیگر دارای حق و حقوق این بازی نیست. حق و حقوق این ادامه مورد انتظار به OtherSide Entertainment فروخته شد. نحوه تاثیر این حرکت بر روی تاریخ انتشار بازی هنوز نامشخص است اما “میکائل نرمارک”، رئیس حال حاضر Starbreeze، در توضیحات خود اعلام کرد: “این بهترین راه حل برای ما بود.”

در توضیحات کامل آمده است:

“من باور دارم این بهترین راه حل برای ما است، اگرچه این بسیار ناراحت کننده می‌باشد که ما نتوانستیم پروژه را در کنار OtherSide تکمیل کنیم. System Shock 3 یک همکاری و عنوان خارق‌العاده بود که ما در کنار افسانه صنعت بازی‌های ویدیویی، “وارن اسپکتور”، انجام می‌دادیم و من به بازی و آینده آن امید دارم.”

 قسمتی از توسعه بازی توسط Starbreeze تامین مالی شده بود و با توجه به اعلامیه امروز استودیو OtherSide Entertainment این هزینه‌ها بازپرداخت خواهد شد. System Shock 3 ابتدا در سال ۲۰۱۷ برای PC و “سایر پلتفرم‌ها” رونمایی شد.

OtherSide Entertainment همچنین Underworld: Ascendant، ادامه معنوی Ultima Underworld، را به انتشار رساند اما نتوانست آن طور که باید و شاید نظر منتقدین و بازیکنان را به خود جلب کند.

نظر شما در این باره چیست؟


منابع:pardisgame

برچسب ها : , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها