یک دانا

- بیش از ۲۳ میلیون نسخه از عنوان Red Dead Redemption 2 به فروشگاه‌ها ارسال شده است

– بیش از ۲۳ میلیون نسخه از عنوان Red Dead Redemption 2 به فروشگاه‌ها ارسال شده است

۱۸ بهمن ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

بیش از ۲۳ میلیون نسخه از عنوان Red Dead Redemption 2 به فروشگاه‌ها ارسال شده است

بیش از 23 میلیون نسخه از عنوان Red Dead Redemption 2 به فروشگاه‌ها ارسال شده است

شرکت Take-Two در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرد که از زمان عرضه عنوان Red Dead Redemption 2 در ماه اکتبر تاکنون ۲۳ میلیون نسخه از این بازی به فروشگاه‌ها ارسال شده است.

به گزارش و به نقل از VG247، در این گزارش به طور دقیق از کلمه ارسال به خرده فروشی‌ها استفاده شده، بنابراین حداقل فعلا نمی‌توان از آمار فروش آخرین ساخته Rockstar Games اطلاع دقیقی به دست آورد.

آمار جدید به شکل قابل توجهی بیشتر از ۱۷ میلیون نسخه‌ای است که در ماه نوامبر گزارش شد. البته لازم به ذکر است که RDR2 در ۱۱ روز ابتدایی عرضه توانست به این رکورد دست پیدا کند.

در اکتبر ۲۰۱۸ گزارش شد که عنوان وسترن Rockstar Games با فروشی به ارزش ۷۲۵ میلیون دلار، رکورد بزرگ‌ترین افتتاحیه آخر هفته در مدیوم سرگرمی را به نام خود ثبت کرده است.

Red Dead Redemption 2 همچنین پس از دیگر ساخته Rockstar یعنی Grand Theft Auto 5، پرفروش‌ترین افتتاحیه را نه تنها در مدیوم بازی‌های ویدیویی بلکه در میان تمامی محصولات سرگرمی داشته است. GTA 5 با فروش افتتاحیه ۱ میلیارد دلاری در این زمینه رکورد دار است.

بر اساس گزارش گروه NPD، این عنوان همچنن پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۸ بوده است. در مقام مقایسه جالب است بدانید که Red Dead Redemption طبق آخرین گزارش ۱۵ میلیون نسخه فروخته است.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها