یک دانا

- پست تبلیغاتی: معرفی سامانه خرید و فروش آنلاین تک دیل

– پست تبلیغاتی: معرفی سامانه خرید و فروش آنلاین تک دیل

۱۶ بهمن ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

پست تبلیغاتی: معرفی سامانه خرید و فروش آنلاین تک دیل

User_image

http://yekdana.com/files/2019/02/پست-تبلیغاتی-معرفی-سامانه-خرید-و-فروش.net

تک دیل اولین سامانه تخصصی حراجی آنلاین ایرانى مى باشد. تک دیل یک بازار آنلاین (فروشگاه اینترنتی) است، که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش در سرار نقاط ایران بپردازند و به همگان این فرصت را میدهد در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.

تک دیل فضایی را جهت خرید و فروش به صورت مزایده آنلاین فراهم نموده است ، که در آن مى توانید طیف وسیعی از اجناس از جمله عتیقه جات، کلکسیونى، جواهرات، آثار هنرى، اتومبیل، املاک و غیره اعم از نو یا کارکرده (دست دوم) خود را عرضه نمایید. تک دیل خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه برای بسیاری از فروشندگان این فضا را فراهم می کند، که طی مدت زمانی مشخص کالای خود را به مزایده بگذارند.

اگر قصد دارید اجناس خود را  مثلا یک عینک ریبن اصل امریکا را به بهترین قیمت بفروشید، قطعاً حراجی آنلاین بهترین روش مى باشد و همچنین روشى بسیار جالب جهت جذب مشترى و بازاریابى مى باشد، که ایجاد انگیزه براى رقابت جهت خرید مى نمایید. در ضمن مزایده بهترین روش جهت خرید و فروش بى واسطه (مستقیم) در جهان شناخته شده است. تک دیل به فروشندگان این امکان را می دهد، که به مخاطبین بیشتر و مشتریان جدید دسترسی پیدا نمایند. در تک دیل خودِ فروشندگان شرایط مزایده را از جمله روش ارسال، طریق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمایند.

خریداران می تواند در تک دیل به مبلغ مناسب ترى از طریق خرید مستقیم (بى واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خریدار نمایید و همچنین شرکت در مزایده هاى تک دیل خود هیجان انگیز مى باشد. ثبت نام ، شرکت در مزایده هاى تک دیل و ارائه پیشنهاد جهت خرید به صورت رایگان مى باشد و فقط در پایان مزایده در صورت برنده شدن باید مبلغ مزایده را جهت خرید پرداخت نمایید.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • دانلود تریلر معرفی بازی Far Cry New Dawn

  • دانلود نمایشی از گیم پلی Crackdown 3

  • دانلود موسیقی متن بازی Devil May Cry 2


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها