یک دانا

- عنوان شوتر استودیو People Can Fly بسیار جاه‌طلبانه‌تر از چیزی است که در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود

– عنوان شوتر استودیو People Can Fly بسیار جاه‌طلبانه‌تر از چیزی است که در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود

۷ بهمن ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

عنوان شوتر استودیو People Can Fly بسیار جاه‌طلبانه‌تر از چیزی است که در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود

استودیو لهستانی People Can Fly بیشتر بخاطر ساخت عناوینی مانند Painkiller،Bulletstorm و همکاری با Epic Games برای توسعه Gears of War 1-3،Judgement و حتی Fortnite معروف است. همانطور که می‌دانید این شرکت در ژوئن سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که با همکاری Square Enix بر روی  یک شوتر AAA کاملا جدید کار می‌کند.

از آن زمان، به جز خبر پایه‌گذاری دو استودیو جدید از سوی People Can Fly و کار کردن آن‌ها بر روی بازی AAA مذکور، هیچ اطلاعات و به روز رسانی جدیدی در رابطه با مراحل توسعه این عنوان مرموز نشنیده‌ایم.

حال به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Wccftech، رئیس شرکت، Sebastian Wojciechowski، در مصاحبه‌ای با DualShockers، اطلاعات تازه‌ای در رابطه با روند توسعه بازی این استودیو منتشر کرده است.

او در این باره توضیح داد:

“این پروژه در سال ۲۰۱۵ شکل گرفت. هدف و جاه‌طلبی در رابطه با این بازی در طول زمان رشد پیدا کرد. بنابراین این پروژه در حال حاضر بسیار تا بسیار جاه‌طلبانه‌تر و بزرگ‌تر از چیزی می‌باشد که در سال ۲۰۱۵ شکل گرفته بود. البته این دقیقاََ همان ایده اولیه ما است.”

“من تنها می‌توانم از خوبی‌های همکاری با Square Enix سخن بگویم. در SE تیم جداگانه و اختصاصی وجود دارد که به ما در رابطه با طراحی،تکنولوژی،تولید و هنر کمک می‌کند. آنها مسئول پخش،فروش و بازریابی بازی هستند.”

به نظر می‌رسد تاخیر در رونمایی از بازی به دلیل مشکلی بزرگ نیست بلکه هدف و مقیاس گستردگی آن بیشتر از قبل شده و به زمان بیشتری برای ارائه آن نیاز است.

چندی پیش نیز شرکت Square Enix نام تجاری Outsiders را به ثبت رساند. شایان ذکر است که هنوز هیچ اطلاعات و جزئیاتی درمورد اینکه بازی مورد نظر چگونه است، در دسترس نیست، اما بعید نیست این نام تجاری مربوط به پروژه جدید People Can Fly باشد.

در مجموع ۳ استودیو People Can Fly نزدیک به ۱۵۰ کارمند دارد که تمامی آن‌ها در حال کار برروی عنوان شوتر ذکر شده برای Square Enix هستند.

نظر شما در این مورد چیست؟


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها