یک دانا

- کاربران آمریکایی Playstation می‌توانند آمار مربوط به فعالیت‌های خود در سال ۲۰۱۸ را مشاهده کنند

– کاربران آمریکایی Playstation می‌توانند آمار مربوط به فعالیت‌های خود در سال ۲۰۱۸ را مشاهده کنند

۵ بهمن ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

کاربران آمریکایی Playstation می‌توانند آمار مربوط به فعالیت‌های خود در سال ۲۰۱۸ را مشاهده کنند

playstation

بعد از چندین هفته صبر کردن، کاربرانی که ریجن اکانت خود را آمریکا یا کانادا انتخاب کرده‌اند می‌توانند وضعیت بازی‌های خود و فعالیت‌هایی که در سال ۲۰۱۸ انجام داده‌اند را مشاهده کنند. حدود ۱ ماه قبل، این ویژگی برای کاربران اروپا فعال شده بود اما خبری از مناطق دیگر از جمله آمریکا نبود. حال این وضعیت تغییر کرده است و به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، کمپانی Sony رسما اعلام کرده است که از این پس کاربران آمریکایی و ساکن کانادا نیز می‌توانند صفحه‌ی مربوط به فعالیت‌های خود در سال ۲۰۱۸ را از طریق این وبسایت مشاهده کنند.

این وبسایت به کاربران نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۸ بر روی کدام بازی بیش از سایر وقت خود را صرف کرده‌اند، چه تعداد بازی‌های ویدئویی مختلفی بازی کرده، تعداد تروفی‌هایی که کسب کرده‌اند و هم‌چنین کدام ژانر را بیش از سایر ژانرها تجربه کرده‌اند. هر چند در نظر داشته باشید که این وبسایت در اکثر مواقع از دسترس خارج بوده و قادر به پاسخگویی نمی‌باشد و باید در مواقع مختلف شانس خود را امتحان کنید. اگر موفق به انجام این کار شدید با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

از اخبار مرتبط می‌توان به عضو سابق ناتی داگ و انیماتور ارشد RED DEAD REDEMPTION 2 به استودیوی جدید SONY پیوست اشاره کرد.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • God of War

  • God of War

  • God of War – The Lost Pages of Norse Myth: Rise of The Draugr


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها