یک دانا

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کردند

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کردند

۲۸ دی ۱۳۹۷


برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: زندگی ستاره های هالیوود معمولا خیلی پر زرق و برق است و کمتر پیش می آید که آنها بخواهند از این زندگی تجملی که برای خود ساخته اند، بیرون بیایند اما در بین آنها افرادی وجود دارند که سعی کردند سبک زندگی سالم تری را در پیش بگیرند. به عنوان مثال برخی از آنها که به مصرف مشروبات الکلی اعتیاد داشتند، تصمیم به ترک آن گرفتند. اگر دوست دارید که با این ستاره های با اراده آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

بردلی کوپر

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

بردلی کوپر از سال ۲۰۱۲ تا به امروز لب به مشروبات الکی نزده است. او این تصمیم را زمانی که ۲۹ ساله بود گرفت. او که دائم الخمر بود، تصمیم گرفت که ترک عادت کند، همین موضوع زندگی او را از این رو به آن رو کرد. او در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ گفت: «اگر من مشروب را ترک نمی کردم، حال کنار شما نشسته بودم، هیچ شانسی برای موفقیت نداشتم، نمی توانستم با دیگران ارتباط برقرار کنم، قادر نبودم مراقب پدرم باشم و خیلی چیزهای دیگر… در واقع من با ترک کردن زندگی ام را نجات دادم.»


دمی لواتو

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

دمی لواتو می گوید: «من هیچوقت به شما دروغ نمی گویم. من هم در دوران نوجوانی مانند بسیاری از بچه های دیگر مشروبات الکی مصرف می کردم اما پس از دردسرهایی که برای من به همراه داشت، تصمیم به ترک آن گرفتم.» او در سال ۲۰۱۸ آهنگی به نام «sober» را با این مضمون خواند. او در آهنگ اش اشاره کرد که پس از  ۶ سال اعتیاد به مشروبات الکلی بالاخره توانست آن را ترک کند. یکی از دلایل ترک او اوردوزی بود که او را تا پای مرگ کشاند. دمی لواتو پس از بستری طولانی مدت در بیمارستان به دلیل مصرف زیاد، تصمیم به ترک مشروبات گرفت و موفق هم شد.


رابرت داونی جونیور

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

رابرت داونی جونیور متی به دلیل مصرف بیش از حد مواد و مشروبات الکلی، نزدیک بود که شغل اش را از دست بدهد اما خوشبختانه توانست آنها را کنار بگذارد. خیلی از افراد حتی پس از ترک مشروبات الکلی هم تغییری در زندگی شان ایجاد نمی شود اما رابرت توانست با موفقیت آن دوران را پشت سر گذارد و راهی جدیدی را در زندگی اش باز کند.


استیون تایلر

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

استیون تایلر خواننده و ترانه ‌سرای آمریکایی است که در کتاب اش که در سال ۲۰۰۴ به چاپ رسید به تاثیرات منفی مشروبات الکلی که در زندگی شغلی و خانوادگی اش داشت، اشاره کرد. او گفت که به دلیل عمل پایش مجبور شد که مشروب را کنار بگذارد، از این رو از سال ۲۰۰۹ تاکنون پاک است. او در این باره می گوید: «من نمی خواهم که به آن دوران بازگردم. من تصمیم جدی ست و دیگر لب به این نوع مواد نمی زنم.»


راسل برند

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

راسل برند اعتراف می کند که تمام مواد مخدر از کرک گرفته تا هروئین را امتحان کرده است. او در سال ۲۰۱۳ برای مجله گاردین مطلبی نوشت و به پاک بودن اش اعتراف کرد: «۱۰ سال از زمانی که مواد مخدر و مشروبات الکلی مصرف می کردم می گذرد. حال زندگی من رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است. من شغل مناسبی دارم، خانه دارم، دوستان خوبی دارم و از این بابت خوشحالم.» البته با وجود گذشت ۱۰ سال، او هنوز هم تحت درمان مشاور است و گاهی سختی های زیادی را برای پاک ماندن اش تحمل می کند.


دنیل ردکلیف

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

دنیل ردکلیف زندگی پاک را دوست دارد. او از سال ۲۰۱۰ تاکنون لب به مشروبات الکلی نزده است. او در این باره می گوید: «اعتیاد به مشروبات زندگی را به کام من تلخ کرده بود. از زمانی که آن را ترک کردم زندگی ام دگرگون شد. دیگر هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم به خودم لعنت نمی فرستم. دیگر با خودم کلنجار نمی روم که چه کسی هستم و چه کارهای اشتباهی کردم. در واقع روزم را بدون ترس و افکار منفی آغاز می کنم و این سبک زندگی را واقعا دوست دارم.»


امینم

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

امنیم در مورد اعتیادش به مشروبات الکلی می گوید: «من می دانستم که باید زندگی ام را تغییر دهم اما چگونگی اش را خیر. من بارها تصمیم گرفتم که آن را ترک کردم. یک بار ۳ هفته و بار دیگر یک ماه تحمل کردم اما باز به سمت آنها می رفتم. در نهایت تصمیم گرفتم که از کسی کمک بگیرم.» امینم در سال ۲۰۰۹ در نهایت موفق به ترک مشروبات الکی شد.


کیث اربن

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

کیث اربن خواننده، ترانه سرا و گیتاریست سبک کانتری است. او اعتراف می کند که همسرش، نیکل کیدمن، به او کمک کرد تا در سال ۲۰۰۶ مصرف مشروبات الکی را کنار بگذارد. در آن زمان تنها ۴ ماه از ازدواج آنها گذشته بود. کیث در این باره می گوید: «من برده مشروبات الکلی شده بودم اما خوشبختانه توانستم به کمک همسرم آن را کنار بگذاریم.»


کالین فارل

هالیوودی‌هایی که مشروبات الکلی را ترک کرده اند

کالین فارل بازیگر ایرلندی سینمای هالیوود است که بیش از ۱۰ سال است که مصرف مشروبات الکلی را کنار گذاشته. هواداران اش دوران اعتیاد او را به یاد دارند. اعتیاد او به مشروبات روی شغل اش هم تاثیر منفی گذاشته بود اما او از سال ۲۰۰۵ تا به امروز لب به آن نزده است. کالین در این باره می گوید: «من پس از ترکم توانستم پول زیادی را ذخیره کنم و خوشحالم که توانستم این کار را انجام دهم.»


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها