یک دانا

ساحل پوشیده از پاپ کورن در اسپانیا!

ساحل پوشیده از پاپ کورن در اسپانیا!

۲۳ دی ۱۳۹۷


وبسایت بدونیم-مریم اسدی: شاید تا به حال فکر می‌کردید که فقط ۲ نوع ساحل سنگی و شنی در دنیا وجود دارد، اما انواع دیگری هم وجود دارد که شاید با دیدنشان کمی جا بخورید مثل ساحل پاپ کورنی در جزایر قناری اسپانیا که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

 

ساحلی با شن های پاپ کورنی

در شهری به نام کورالجو واقع در جزایر قناری ساحل زیبایی وجود دارد که به علت شباهت شن هایش به پاپ کورن بسیار مشهور شده است.

 

ساحلی با شن های پاپ کورنی

ساحل معروف به پاپ کورنی پوشیده از شن‌هایی است که شباهت زیادی به ذرت‌های بوداده دارند، اما اگر از فاصله نزدیک‌تر به آن‌ها نگاه کنید متوجه می‌شوید که آن‌ها در واقع مرجان‌های سفید هستند که به علت اصطکاک در شکل‌های نامنظمی در آمده اند. این مرجان‌ها در اندازه‌های متفاوت هستند بعضی از آن‌ها دقیقا مشابه ذرت‌های بوداده هستند، اما بعضی از آن‌ها کمی درشت تر.

 

ساحلی با شن های پاپ کورنی

زمانی که این مرجان‌ها به ساحل می‌آیند با شن‌ها و خاکستر‌های آتشفشانی ترکیب شده و این چشم انداز زیبا را می‌سازند. این پدیده جدیدی در کورالجو نیست و سال‌های طولانی است که وجود دارد و بومیان منطقه از وجود آن آگاه بودند، اما مدتی است در اینستاگرام پست‌های زیادی از شن‌های زیبای ساحلی آن می‌بینیم که وانمود می‌کنند در حال خوردن شن‌ها به عنوان پاپ کورن هستند و به همین علت شهرت زیادی در دنیا پیدا کرده است.

 

ساحلی با شن های پاپ کورنی
درست است که این سنگ‌ها به راحتی شن‌های معمولی ساحلی نیستند، اما کمتر کسی می‌تواند زیبایی ظاهر منحصر به فرد آن را نادیده بگیرد و به همین دلیل توریست‌های زیادی برای تماشای شن‌های زیبایش به آن جا می‌روند.
ساحلی با شن های پاپ کورنی


برچسب ها : , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها