یک دانا

- گزارش: درآمد ۸۰۰ میلیون دلاری Pokemon Go در ۲۰۱۸

– گزارش: درآمد ۸۰۰ میلیون دلاری Pokemon Go در ۲۰۱۸

۱۵ دی ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

به لطف محتوای جدیدی که استودیوی Ninatic به طور مداوم برای Pokemon Go عرضه کرد،  ۲۰۱۸ برای این بازی سال موفقیت آمیزی بود. 

به گزارش و نقل از Gamespot، درآمد Pokemon Go در سال ۲۰۱۸، ۷۹۵ میلیون دلار قلمداد می‌شود که نسبت به سال ۲۰۱۷، ۳۵ درصد افزایش یافته است. بازیکنان آمریکایی سهم عمده این در آمد ،با خرج کردن چیزی حدود ۲۶۲ میلیون دلار، و بعد از آن ژاپنی ها، با خرج کردن ۲۳۹ میلیون دلار،‌ را تشکیل می‌دهند. 

همچنین درآمد روزانه بازی نیز نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. این بازی روزانه چیزی حدود ۲.۲ میلیون دلار برای سازنده سود داشته است. همچنین در ماه دسامبر،‌ کاربران گوگل‌پلی و اپ‌استور،‌چیزی حدود ۷۵ میلیون دلار برای بازی خرج کرده‌اند. این رقم در سال گذشته ۵۷.۲ میلیون دلار بوده است. 

این افزایش درآمد را می‌توان به علت معرفی  Pokemon ها و ویژگی‌های جدید بازی دانست که سازنده آن‌ها را در سال ۲۰۱۸ برای بازی معرفی کرد. همچنین در سال ۲۰۱۸،‌ ماهانه مناسبت های جدیدی برای بازی رونمایی می‌شد که شما در آن ها می‌توانستید به آیتم‌های نادر بازی دست پیدا کنید. 

همچنین سازنده یک ویژگی جدیدی از بازی را معرفی کرد که در آن راه رفتن معمولی شما نیز محاسبه خواهد شد و دسترسی به آیتم‌های جدید را برای شما آسان‌تر خواهد کرد.

این استودیو بازی جدیدی در ساخت دارد که برگرفته از Harry Potter می‌باشد،‌ Harry Potter: Wizards Unite قرار بود که در سال ۲۰۱۸ منتشر گردد اما تاریخ انتشار آن به زمانی در ۲۰۱۹ انتقال یافت. 


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها