یک دانا

آتش گرفتن تانکر حامل بنزین در بزرگراه آوینی

آتش گرفتن تانکر حامل بنزین در بزرگراه آوینی

۱۰ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خبرگزاری تسنیم: صبح امروز، آتش‌سوزی کامیون حامل بنزین در بزرگراه شهید آوینی، خیابان زهره‌وند به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه ۹ و ۸۶ به همراه تانکر ۳۰ هزارلیتری آب، خودروی فوماتیک، خودروی خاور کف و همچنین آتش‌نشانان دو ایستگاه ۱۴ و ۹۰ را برای آماده‌باش به محل حادثه اعزام کرد.

محمد تیمورخانی؛ مدیر منطقه هفت عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه حضور یافته بود، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه کامیون حامل بنزین با ظرفیت ۲۱ هزار لیتر به علت نامعلومی از قسمت چرخهای عقب دچار آتش‌سوزی شد.

آتش گرفتن تانکر حامل بنزین در بزرگراه آوینی

وی افزود: به دنبال این حادثه، راننده کامیون تانکر اقدام به خاموش کردن شعله‌های آتش کرد اما از ناحیه دستها، سر و صورت و پا دچار سوختگی شد.

تیمورخانی خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه، آتش‌سوزی چرخها به شیرهای تخلیه بنزین و مخزن این تانکر رسیده و آتش در حال گسترش بود که در صورت شعله‌ور شدن تانکر و جاری شدن بنزین در سطح خیابان ممکن بود حوادث جبران‌ناپذیری به وجود بیاید.

آتش گرفتن تانکر حامل بنزین در بزرگراه آوینی

مدیر منطقه ۷ عملیات آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان با استفاده از چند دستگاه خاموش‌کننده دستی و کف مخصوص آتش‌نشانی توانستند با توجه به تجربه و تبحر خود در این زمینه، به سرعت شعله‌های آتش را مهار کنند.

آتش گرفتن تانکر حامل بنزین در بزرگراه آوینی

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ نیروهای آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی کامل تانکر و انتقال بنزین به داخل مخزن تانکر دیگر به کار خود خاتمه داده و با هماهنگی ستاد فرماندهی به ایستگاه‌های خود بازگشتند.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها