یک دانا

- Focus Home Interactive در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ درآمدی ۳۳.۲ میلیون دلاری داشته است

– Focus Home Interactive در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ درآمدی ۳۳.۲ میلیون دلاری داشته است

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

Focus Home Interactive در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ درآمدی ۳۳.۲ میلیون دلاری داشته است

User_image

شرکت Focus Home Interactive گزارش مالی سه ماهه اول ۲۰۱۸/۱۹ خود را منتشر کرد، این گزارش نشان از افزایش ۲۳ درصدی درآمد نسبت به سال‌های گذشته را دارد. این شرکت درآمدی معادل ۲۸.۵ میلیون یورو یا ۳۳.۲ میلیون دلار داشته است که مقدار زیادی از سود خود را مدیون عرضه Vampyr می‌باشد.

از طرف دیگر سال گذشته بیشتر درآمد شرکت پیرامون عرضه عنوان The Surge قرار می‌گرفت و گزارش اخیر از لانچ The Surge به بعد را پوشش می‌دهد. سال گذشته نیز عرضه The Surge باعث شده بود شرکت FHI افزایش ۲۴ درصدی  درآمد نسبت به ۲۰۱۶ داشته باشد.

اگر بخواهیم از دیدگاه منطقه‌ای بررسی کنیم، بیشتر درآمد شرکت حاصل از فروش محصولات در انگلستان، فرانسه و آلمان به دست آمده است. از طرف دیگر کاتالوگ‌های بازگردان این ناشر که شامل FS17 platinum edition و MudRunner می‌شود، ۲۹ درصد درآمد را به خود اختصاص داد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GamesIndustry، در ادامه سال مالی، شرکت Focus Home Interactive دو عرضه بزرگ خواهد داشت که اولین بازی Fear the Wolves (امسال به صورت دسترسی زودهنگام منتشر خواهد شد و عرضه کامل در سال آینده رخ خواهد داد) و دومین بازی Insurgency: Sandstorm می‌باشد که در سال ۲۰۱۹ برای PC و کنسول‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت. بسته‌الحاقی MudRunner و Farming Simulator 19 برای عرضه در اواخر سال مالی در نظر گرفته شده‌اند.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • Vampyr

  • Vampyr – E3 2017

  • Vampyr – Story Trailer


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها