یک دانا

آخرین اخبار از سریال «ارباب حلقه‌ها»

آخرین اخبار از سریال «ارباب حلقه‌ها»

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خبرگزاری تسنیم: کمپانی آمازون اعلام کرد که نویسندگان سریال «ارباب حلقه ها» را انتخاب کرده است. جی دی پین و پاتریک مک کی وظیفه اقتباس از آثار جی. آر. آر. تالکین را بر عهده خواهند داشت. این دو نویسنده سابقه زیادی ندارند و بیشتر آنها را با نگارش «پیشتازان فضا: فراتر» می شناسند. آنها همین طور عضوی از تیم نگارش فیلمنامه «گودزیلا در برابر کنگ» هستند.

آخرین اخبار از سریال «ارباب حلقه‌ها»

اگرچه پیتر جکسون هرگونه ارتباط با این پروژه را تکذیب کرده اما شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر این که کمپانی آمازون می خواهد سریال خودش را در همان دنیایی بسازد که فیلم های پیتر جکسون در آن رخ داده است. ددلاین گزارش داده که آمازون مشغول مذاکرات با جکسون است تا هم او را وارد پروژه کند و هم از ظرفیت ها و لوکیشن هایی که او و تیمش در نیوزیلند برای ساختن سه گانه «ارباب حلقه ها» و «هابیت» ایجاد کرده اند استفاده کنند.

این سریال یکی از پر هزینه ترین آثار تاریخ تلویزیون آمریکا خواهد بود. چرا که آمازون فقط برای خرید حقوق ساخت سریال مجبور به پرداخت ۲۵۰ میلیون دلار شده و شنیده می شود هزینه ساخت اثر هم تا ۵۰۰ میلیون دلار بالا برود. گفته می شود آمازون با این سریال قصد رقابت با «بازی تاج و تخت» شبکه HBO را دارد.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها