یک دانا

- Monster Hunter World روی PC دسته‌های داخل بازی را با گروه‌های Steam جایگزین می‌کند

– Monster Hunter World روی PC دسته‌های داخل بازی را با گروه‌های Steam جایگزین می‌کند

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

Monster Hunter World روی PC دسته‌های داخل بازی را با گروه‌های Steam جایگزین می‌کند

MHW

بازی Monster Hunter World بالاخره هفته‌ی بعد روی PC عرضه می‌شود، و به نظر می‌رسد کسانی که منتظر این عنوان بودند گروهی از ویژگی‌های اختصاصی دریافت می‌کنند که روی نسخه کنسولی وجود ندارد.

به گزارش و به نقل از wccftech، ناشر بازی Destructoid به تازگی تأیید کرده که نسخه PC بازی Monster Hunter World دسته‌های داخل بازی را با گروه‌های Steam جایگزین می‌کند.

وقتی میخواستم به آهنگری بروم، تصادفاً روی مرکز گردهمایی کلیک کردم. وقتی صفحه بارگزاری شد، کاملاً تعجب کردم: چطور لوگوی Destructoid کنار اسم من بود؟! Capcom می‌دانسته کدام کُد را به کدام خروجی ارسال کرده و یه کار تفننی انجام داده؟ عمراً، حتی مطمئن نیستم این امکان پذیر باشد.

مشخص شد، بازی از “گروه اصلی” شما روی Steam استفاده می‌کند و لوگو را از آن قسمت برمیدارد.

این ویژگی جدید با توجه به اینکه مدیریت گروه‌های Steam راحت‌تر از دسته‌هایی است که در نسخه‌ی کنسولی یافت می‌شود، کاملاً یک بهبود به حساب می‌آید.

و این هم لیستی از ویژگی‌ها و نکات نسخه‌ی PC بازی که ارزش اشاره کردن دارند؛ – من توانستم به صورت میانگین هنگام بازی با PC در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰  و فریم‌ریت حدود ۷۵ بگیرم (i7-4790k, gtx 1080, 16gb ram). – گیم از چت متنی پشتیبانی می‌کند. – گرافیک بازی به نظر بسیار مقیاس پذیر می‌آید (شدیداً پیشنهاد می‌کنم کیفیت رندرینگ صدا را خاموش کنید به دلیل اینکه تأثیر زیادی روی اجرای بازی می‌گذارد و فکر نمیکنم به هر حال اثراتش خیلی خوب باشد). – کدهای اینترنتی خوب به نظر می‌آیند. یک شکارِ کو آپ انجام دادم و هیچ لگ قابل توجه‌ای احساس نکردم. – بازی پیشی‌های خیلی باحالی داره. – کیبورد و موس به شکل کامل ساپورت می‌شود ( میتوانید نسخه‌ی کیبوردی منوی دایره‌ای را روشن کنید که استفاده از آن خیلی سریع است). – درحالی که میتواند از رزولوشن ۲۱:۹ استفاده کنید، نتیجه‌ش سیاه شدن دو طرف صفحه نمایش می‌شود (به نظر می‌آید بازی به اجبار روی نسبت ابعاد ۱۶:۹ اجرا می‌شود). – من چندین کرش تجربه کردم. جزئیات هر کرش را برای Capcom ارسال کردم و امیدوارم یک پچ قبل از انتشار در نظر گرفته شود.

عنوان Monster Hunter World در تاریخ ۱۸ مرداد برای PC عرضه می‌شود.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها