یک دانا

- Fortnite به رکورد ۲۰۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دست پیدا کرد

– Fortnite به رکورد ۲۰۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دست پیدا کرد

۷ آذر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

Fortnite به رکورد ۲۰۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دست پیدا کرد

User_image

عنوان Fortnite شرکت Epic Games تا حد زیادی معروف است. موفقیت عظیم بازی، مخصوصا بر روی سیستم‌های موبایل و Nintendo Switch، تا حد زیادی توجه افراد را به خود جلب کرده و به نظر می‌رسد دو پلتفرم اضافه شده جدید تاثیر زیادی بر روی دستیابی به رکورد جدید داشته است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Bloomberg، این عنوان مرز ۲۰۰ میلیون اکانت رجیستر شده را در سرتاسر جهان رد کرده که نسبت به ماه ژوئن افزایش ۷۵ میلیونی را شاهد هستیم.

البته تعداد بازیکنان فعال در حال حاضر نامشخص است و آخرین آماری که از بازیکنان فعال داشتیم در ماه آگوست بود که رقم ۷۸.۳ میلیون اعلام شد. ما همچنین متوجه شدیم بازی در ماه نوامبر ۸.۳ میلیون بازیکن همزمان داشته است که برای خود یک رقم شگفت انگیز می‌باشد. خلاصه داستان این است که Fortnite همچنان در اوج قرار دارد.

به روز رسانی ۶.۳۱ نیز در این هفته منتشر شد و محتویات جدیدی را برای هر دو حالت Save The World و Battle Royale به ارمغان آورد. بازیکنان Save The World یک قهرمان سازنده جدید با نام Airheart دریافت کردند. برای بازیکنان بتل رویال نیز یک حالت “زمان محدود” به همراه  نوعی شاتگان Pump افسانه‌ای در دسترس قرار گرفت.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • Fortnite – Gameplay

  • Fortnite – Survive the Storm Update

  • Fortnite Launch Trailer


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها