یک دانا

خالق پلی‌استیشن VR و Move به گوگل پیوست

خالق پلی‌استیشن VR و Move به گوگل پیوست

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خالق پلی‌استیشن VR و Move به گوگل پیوست

ریچارد مارکس (Richard Marks) از سال ۱۹۹۹ میلادی به همکاری با سونی (Sony) مشغول بوده و در طی سال‌های متمادی سخت افزار‌های بسیاری برای این شرکت طراحی و خلق کرده است؛ که از جمله این سخت افزار‌ها می‌توان به EyeToy، پلی‌اسیتشن Move و پلی‌استیشن VR اشاره کرد. حال بنابر اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که مارکس به شرکت گوگل (Google) پیوسته است.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی GamesBeat، ریچارد مارکس با ترک سونی و پلی‌استیشن به گوگل پیوسته است. نکته قابل توجه تاثیر بسیار زیاد گوگل در شکل‌گیری و پیشرفت بازار واقعیت مجازی کنونی است اما این احتمال وجود دارد که پیوستن مارکس به این شرکت بزرگ ربطی به توسعه‌ یک وسیله واقعیت مجازی نداشته باشد. چندی پیش بود که خبری مبنی‌بر تلاش گوگل برای ساخت کنسولی جدید منتشر شد. حال این امکان وجود دارد که گوگل قصد داشته تا با استخدام ریچارد مارکس، روند توسعه و عرضه‌ی این کنسول جدید را تسریع ببخشد.

گوگل به طور رسمی در بیانیه‌ای پیوستن ریچارد مارکس به این شرکت را تایید کرده اما با این حال در این بیانیه نامی از بازی‌های رایانه‌ای برده نشده است. این امکان وجود دارد که آن‌ها قصد دارند تا در سکوت خبری به توسعه‌ی کنسول خود بپردازند و شاید هم این خبرها شایعاتی بیش نیست و در حقیقت کنسولی در کار نباشد.

گروه ATAP پل ارتباطی میان علم و تکنولوژی است که هدف ما در آن حل مسائل مختلف و کم کردن شکاف‌های موجود خواهد بود. ما بسیار از پیوستن ریچارد مارکس به تیم ارشد هیجان‌زده‌ایم و مشتاقانه منتظر همکاری او هستیم.

به هرحال مشاهده یک کنسول جدید بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این موضوع به حقیقت می‌پیوندد یا خیر.


منابع:gamefa

برچسب ها : , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها