یک دانا

نجات پسربچه پس از سقوط از ساختمان ۵ طبقه

نجات پسربچه پس از سقوط از ساختمان ۵ طبقه

۳ آذر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری تسنیم: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از نجات پسربچه‌ای خبر داد که از سطح پشت‌بام یک سالن پذیرایی پنج طبقه سقوط کرده و داخل درز انقطاع ساختمان گرفتار شده بود.

سید جلال ملکی با اعلام خبر نجات معجزه‌آسای یک کودک در تهرانسر درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۳:۵۲ شب گذشته حادثه سقوط کودک از روی ارتفاع در تهرانسر، بلوار لاله به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شده در یک مجتمع پذیرایی پنج طبقه یک پسربچه از سطح پشت‌بام به ساختمان مجاور سقوط کرده و داخل درز انقطاع (فضای بین دو ساختمان) قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان بررسیهای لازم را انجام دادند و از سقوط این پسربچه اطمینان حاصل کردند اما از آنجایی که مشخص نبود پسربچه در بین کدام بخش گرفتار شده، آتش‌نشانان قسمت دیوار یکی از واحدها در طبقه اول را شکافته و پس از بررسی دقیق مشخص شد وی در طبقه همکف گرفتار شده است.

ملکی افزود: پسربچه حدود ۱۵ متر به پایین سقوط کرده و در پایین‌ترین قسمت ساختمان قرار گرفته بود که آتش‌نشانان عملیات را ادامه داده و موفق به نجات وی از بین فضای تنگ و باریک شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به زنده‌ماندن معجزه‌آسای پسربچه در این حادثه متذکر شد: چیزی نمانده بود جشن حاضران در سالن‌ پذیرایی به عزا تبدیل شود اما به لطف خدا این حادثه ختم به خیر شد و در ساعت ۱:۱۶ بامداد عملیات پایان یافت.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها