یک دانا

تصویر محافظ صفحه گلکس اس ۱۰ خبر از حاشیه های بسیار باریک می دهد

تصویر محافظ صفحه گلکس اس ۱۰ خبر از حاشیه های بسیار باریک می دهد

۲ آذر ۱۳۹۷


اواخر آبان و اوایل آذرماه، دقیقا زمانی بود که سال گذشته شایعات مربوط به سامسونگ گلکسی اس ۹ داغ بود. امسال هم با ادامه‌ی همین روند، خبر‌ها حول پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۱۰ می‌چرخد. حالا در جدیدترین خبر‌ها، تصویر محافظ صفحه گلکس اس ۱۰ خبر از حاشیه های بسیار باریک می دهد.

یکی از کاربران توییتر به نام Ice Universe در توییتی یک ویدیو منتشر کرد که به نظر محافظ صفحه‌ی گلکسی اس ۱۰ را نمایش می‌دهد. آنطور که از این ویدیو به نظر می‌رسد، پرچمدار بعدی سامسونگ هیچ حاشیه‌ی کناری نخواهد داشت.حذف حاشیه‌های کناری که این روز‌ها برای تلفن‌های هوشمند تبدیل به یک اپیدمی شده، به نظر می‌رسد قرار است توسط سامسونگ به مرحله‌ی دیگری برسد و احتمالا شاهد نسبت ابعاد تصویر به نمایشگر فوق العاده‌ای از کره‌ای‌ها خواهیم بود.

همچنین طبق شایعات به نظر می‌رسد که پرچمدار سامسونگ شکافی کوچک برای قرارگیری دوربین سلفی خود باشد. موضوعی که البته در محافظ صفحه دیده نمی‌شود. هرچند به این خاطر که محافظ صفحه بدون رنگ است نیازی هم به وجود محلی خاص برای دوربین سلفی نیست.

اما این پایان ماجرا نیست. سامسونگ به خاطر فروش نه چندان مناسب گلکسی S9 و نوت ۹ به صورت کامل فشار حریفان چینی را روی دوش خود احساس می‌کند. بنابراین شاید بد نباشد که از برخی متد‌های رقبای چینی استفاده کند.

همانطور که پیشتر گفته بودیم، طبق اظهاراتی که در سام موبایل مطرح شده -که اتفاقا این روز‌ها با داغ شدن شایعات مربوط به گلکسی اس ۱۰ بیش از گذشته فعال هستند- به نظر می‌رسد سامسونگ گلکسی اس ۱۰ می‌خواهد یک نسخه‌ی سرامیکی هم داشته باشد.

این نسخه که در رنگ‌های مشکی و سفید در دسترس خواهد بود و احتمالا گران قیمت‌ترین مدل گلکسی S10 هم لقب بگیرد. همچنین به نظر می‌رسد که این مدل از گلکسی اس ۱۰ به طور خاص دارای دوربین چهارگانه‌ی پشتی نیز باشد.
مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها