یک دانا

سارق غرب پایتخت دستگیر شد

سارق غرب پایتخت دستگیر شد

۱ آذر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری مهر: معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارق منزل تحت تعقیب پلیس آگاهی یکی از استان های غرب کشور توسط گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داد.

سرهنگ سعدالله گزافی در توضیح این خبر گفت : ساعت ۰۷:۴۰ مورخه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ مأمورین گشت پلیس آگاهی در پاسگاه نعمت آباد به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ خاکستری به شماره ن ۴۲ ایران ۹۹ با دو نفر سرنشین مظنون شدند که در ادامه مشخص شد خودرو دارای سابقه توقیف مبنی بر سرقت منزل در یکی از استان های غربی است.

مأمورین گشت پلیس آگاهی به راننده خودرو پژو ۴۰۵ دستور ایست داده اما راننده ی آن با افزایش سرعت و انجام حرکات خطرناک به سمت بزرگراه شهید چراغی اقدام به فرار کرد. در ادامه، مأمورین در چندین نوبت به راننده خودروی متواری دستور ایست داده اما نامبرده برخلاف دستور پلیس همچنان به فرار خود ادامه می دهد.

در ادامه ی تعقیب و گریز، مأمورین به جهت متوقف کردن خودرو پژو ۴۰۵ اقدام به شلیک چندین تیر هوایی کردند؛ نهایتا خودرو متواری در تقاطع یافت آباد متوقف شد اما راننده ی آن با کوبیدن ضربات محکم به تعدادی از خودروها همچنان به تلاش خود برای فرار از دست مأمورین ادامه داد.

مأمورین گشت پلیس آگاهی به منظور دستگیری سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ و جلوگیری از وارد شدن خسارت به خودروهای شهروندان به صورت پیاده وارد عمل شده تا سرنشینان آنرا مهار و دستگیر کنند که در این زمان راننده پژو ۴۰۵ با حرکت دنده عقب به سمت آنها حمله ور شده و یکی از مأمورین از ناحیه هر دو پا دچار مصدومیت می شود.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی با اعلام خبر دستگیری هر دوسرنشین خودرو پژو ۴۰۵ متواری عنوان داشت : نهایتاً با شلیک تیر به سمت لاستیک های خودرو پژو ۴۰۵ و واکنش دیگر مأمورین واحد گشت، خودرو پژو ۴۰۵ متوقف و راننده ی آن به همراه سرنشین دوم خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و افسر گشت پلیس آگاهی نیز جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان فیاض بخش منتقل شد.


برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها