یک دانا

- CAPCOM توضیح می‌دهد چرا نسخه رایانه‌شخصی Monster Hunter World بر روی CPU سنگینی می‌کند

– CAPCOM توضیح می‌دهد چرا نسخه رایانه‌شخصی Monster Hunter World بر روی CPU سنگینی می‌کند

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

CAPCOM توضیح می‌دهد چرا نسخه رایانه‌شخصی Monster Hunter World بر روی CPU سنگینی می‌کند

Monster Hunter: World

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Wccftech، ویلیام یاگی-بیکن (William Yagi-Bacon) نایب رییس پلتفرم‌های دیجیتالی و بازاریابی در CAPCOM، در فروم ResetEra پستی نوشت تا توضیح دهد چرا نسخه رایانه‌شخصی Monster Hunter World قرار است بار نسبتا سنگینی بر روی CPU بگذارد با اینکه مقیاس‌گذاری خیلی خوبی داشته است.

“برای از بین بردن بارگذاری بینابینی در حین گیم‌پلی، بازی کل مرحله را در حافظه بارگذاری می‌کند. علاوه بر مدیریت قطعه‌های بارگذاری شده در حافظه، پیگیر برخورد هیولاها، وضعیت سلامتی و تغییرات محیط و اشیا می‌باشد، LOD و وارسی اشیا را مدیریت می‌کند، شناسایی تصادم‌ها و شبیه‌سازی فیزیکی را محاسبه می‌کند، و بسیاری دیگر سنجش‌های پس‌زمینه که شما نمی‌بینید به چرخه‌ی CPU نیاز دارند. این‌ها علاوه بر پشتیبانی هرگونه عملیات پردازشی GPU است.

با اینکه موتور MT Framework چندین سال است که وجود دارد، توانایی خوبی در تقسیم چرخه‌های CPU و عملیات‌های توازن-بارگذاری میان تمامی هسته‌ها و بندهای در دسترس دارد. خود موتور برای مجموعه دستورالعمل‌های x86 بهینه‌سازی شده است، بسیار مقیاس‌پذیر است، و کمابیش بر روی همه‌ی پلتفرم‌ها (چه رایانه‌شخصی چه کنسول) عملکرد یکسانی دارد تا وقتی که از مجموعه دستورالعمل‌های x86 پیروی کند”.

عنوان Monster Hunter World در تاریخ ۱۸ مرداد برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، حدودا هفت ماه بعد از انتشار برای کنسول‌ها.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • دانلود موسیقی متن بازی Monster Hunter: World

  • Monster Hunter World – TGS 2017

  • Monster Hunter World


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها