یک دانا

دستگیری عاملان شهادت ۲ مامور ناجا در هرمزگان

دستگیری عاملان شهادت ۲ مامور ناجا در هرمزگان

۲۸ آبان ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری ایلنا: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عاملان شهادت ۲شهید ناجا و کشف ۲ قبضه سلاح جنگی خبر داد.

سردار “عزیزاله ملکی ” اظهار داشت : در ادامه رسیدگی به پرونده درگیری شرور مسلح با ماموران انتظامی پاسگاه سرنی میناب که در سال ۱۳۹۳ منجر به شهادت ستوانیکم ” اصغر حیدری ” شده بود، دستگیری متهم فراری به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : با اقدامات ویژه پلیسی و ایجاد چتر اطلاعاتی در منطقه، عامل اصلی که از اشرار مسلح و سابقه دار منطقه شرق استان بود شناسایی و با مراقبت شبانه روزی، پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش به همراه ۲ قبضه اسلحه کلاش و ۱۹۷ فشنگ جنگی دستگیر شد ؛ متهم در بازجویی های انجام شده به درگیری مسلحانه و به شهادت رساندن شهید ” حیدری ” به انگیزه حمل مواد مخدر و همچنین قتل یکی از ساکنان منطقه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: به موازات این اقدام، سرنخ هایی از شرور قاچاقچی که در سال ۱۳۷۲ در منطقه هشتبندی، طی یک درگیری مسلحانه که منجر به شهادت استواریکم ” محمود جعفری ” شده بود با انجام اقدامات اطلاعاتی شناسایی و علیرغم تغییر مکان مداوم، در یک عملیات ضربتی دستگیر شد؛ در تحقیقات انجام شده این متهم نیز صراحتا به جرم ارتکابی اعتراف کرد.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها