یک دانا

سارق مسلح زن باردار را به قتل رساند

سارق مسلح زن باردار را به قتل رساند

۲۸ آبان ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


روزنامه ایران نوشت: خانواده زن بارداری که در جریان یک سرقت مسلحانه از خانه ویلایی به قتل رسیده بود با توجه به شناسایی نشدن سارق جنایتکار، پس از ۱۲ سال با حضور در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران خواستار دریافت دیه این زن و جنین هفت ماهه‌اش از صندوق بیت‌المال شدند.

رسیدگی به این پرونده از ۱۹ تیر سال ۸۵ به‌دنبال گزارش تیراندازی در محدوده کلانتری تجریش در تهران شروع شد.
وقتی مأموران پلیس در محل تیراندازی که یک ویلا بود حضور یافتند با جسد غرق در خون زن بارداری روبه‌رو شدند که از ناحیه پهلو به او شلیک شده بود. به دستور بازپرس کشیک قتل جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد.کارآگاهان در نخستین تحقیقات دریافتند سارق نقابدار در حال سرقت از ویلا بود که سرایدار ویلا که زن وشوهر جوانی بودند متوجه سرقت او می‌شوند.

سارق که با دیدن آنها ترسیده بود برای فرار با اسلحه‌ای که در اختیار داشت به زن سرایدار که ۷ ماهه باردار بود شلیک کرد و گریخت.

زن جوان بشدت از ناحیه پهلو زخمی شده بود که پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

۱۲ سال از این ماجرای تلخ گذشت اما هیچ ردپایی از سارق مسلح پیدا نشد، بنابراین اولیای دم با حضور در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده خواستار دریافت دو دیه از صندوق بیت‌المال شدند قضات هم پس از شنیدن اظهارات شوهر این زن و سایر اولیای دم با درخواست آنها موافقت کردند.


برچسب ها : , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها