یک دانا

به‌روزرسان بعدی Overwatch نیاز به نصب مجدد بازی خواهد داشت

به‌روزرسان بعدی Overwatch نیاز به نصب مجدد بازی خواهد داشت

۱۹ آبان ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

به‌روزرسان بعدی Overwatch نیاز به نصب مجدد بازی خواهد داشت

شرکت بلیزارد (Blizzard) اخیرا، مطلب تازه‌ای را در بخش اطلاعات مربوط به به‌روزرسان بعدی بازی Overwatch درج کرده است. براساس این هشدار، به دلیل حجم بالای به‌روزرسان بعدی و میزان تغییراتی که در بازی ایجاد می‌کند، شما باید بازی را مجدا دانلود و نصب کنید.

بخش پشتیبانی بازی Overwatch در این باره گفته است:

به‌روزرسان بزرگ بعدی بازی، تغییرات اساسی زیادی را در آن ایجاد می‌کند. میزان این تغییرات به قدری زیاد است که ما نمی‌توانیم آن‌ها را برروی فایل‌های فعلی اعمال کنیم. در نتیجه، زمانی که به‌روزرسان بعدی منتشر شود، بازی به صورت خودکار مجددا دانلود و نصب خواهد شد تا این تغییرات به درستی در آن اعمال شوند.

ما از این موضوع آگاه هستیم که بازدانلود بازی ممکن است برای کسانی که از اینترنت محدود استفاده می‌کنند، مشکل ایجاد کند. امیدواریم این خبر به شما کمک کند برای انتشار این به‌روزرسان آماده شوید.

البته سوالی که پیش می‌آید این است که، یک شخص چگونه می‌تواند خود را برای دانلود یک فایل آماده کند؟ بازی تیراندازی چندنفره‌ی Overwatch هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. زمان دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسان بزرگ هنوز مشخص نشده است.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها