یک دانا

صدا و سیما، علف هرز را به اسم خواننده به خوردِ مردم می‌دهد

صدا و سیما، علف هرز را به اسم خواننده به خوردِ مردم می‌دهد

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری ایرنا:‌ رئیس انجمن موسیقی ایران با بیان اینکه استاد فقید «محمد نوری» شرف موسیقی پاپ ایران است، گفت: امروزه رسانه ملی از موسیقی شناسنامه دار فاصله گرفته و چهره‌هایی مانند علف هرز در آن سر بر می‌آورند و به عنوان خواننده موسیقی پاپ به خورد مردم داده می‌شوند.

حمیدرضا نوربخش عصر دوشنبه در «برنامه شب محمد نوری» که برای گرامیداشت این استاد بزرگ موسیقی در انجمن شاعران ایران برگزار شد، این مطلب را اعلام کرد.

‎رییس انجمن موسیقی ایران با قدردانی از انجمن شاعران ایران برای برگزاری «برنامه شب محمد نوری»، با اشاره به اینکه این مراسم باید در انجمن موسیقی برگزار می‌شد، گفت: امروز به خصوص، بیش از همیشه جای محمد نوری برای آنچه ما به آن موسیقی پاپ می‌گوییم، خالی است.

** پاپ امروزی ایران یک ‎موسیقی بی مایه و بی هویت است

نوربخش تصریح کرد: امروز دچار مصیبت و بلایی شدیم به نام موسیقی پاپ که یک موسیقی بی بنیان، بی مایه و بی هویت چه به لحاظ محتوا، چه ساختار و چه شکل به خورد مردم داده می‌شود و هر روز گوش مردم دارد با آنچه استاد نوری ارائه می‌کرد فاصله می‌گیرد.

** صدا و سیما افرادی که، چون علف هرز سر برآورده اند را به عنوان خواننده به خورد مردم می‌دهد

‎رئیس انجمن موسیقی ایران با ابراز گلایه از صداو سیما گفت: امروز باید این را هشدار دهیم که ‎رسانه ملی خیلی به موسیقی درست، با هویت و با شناسنامه، کم لطفی می‌کند.

امروز چهره‌هایی مانند علف هرز سر برمی آورند و با عنوان خواننده موسیقی پاپ به خورد مردم می‌دهند در حالیکه نوری توانست با همه نسل‌ها ارتباط برقرار کند.

نوربخش با بیان اینکه یاد استاد نوری همیشه جاودان است، ابراز امیدواری کرد رهروان راه این استاد بتوانند این راه را ادامه دهند.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها