یک دانا

فال روزانه ۰۲/ ۰۵/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۰۲/ ۰۵/ ۱۳۹۷

۹ مرداد ۱۳۹۷


 

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲ مرداد به دنیا آمده ای، تولد مبارک! امسال را روی هدف هایتان تمرکز کنید و از رسیدن به آرزوهای زندگی تان نهراسید. شاید برایتان سخت باشد که به شخصیت خود تغییراتی دهید، اما شما نیاز دارید که برخی از اخلاق هایتان را مانند منفی نگری یا تنبلی را کنار بگذارید. اطرافیان تان می توانند در این راه به شما کمک کنند، بنابراین آنها را از خود دور نکنید. ثبات فکری چیزی ست که باید در این سال بدان پایبند باشید. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود که می توانید شرایط مالی تان را بهبود بخشید. امسال عشق در زندگی شما معجزه می کند. ماه مهر ماهی ست که به یکی از آرزوهایی که در سر داشتید، نزدیک می شوید. از سالی پر از عشق و موفقیت نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

انرژی زیادی دارید و دوست دارید که آن را در زندگی تان به جریان بیاندازید. به دنبال تغییری هستید اما بدانید که تغییر شغل یا حتی محل زندگی، سخت تر از آنچه است که شما فکرش را می کنید. شاید لازم باشد وقت بیشتری را برای تحقیق در مورد ایده ای که در سر دارید، صرف کنید اما زیاده روی نکنید و کمی انرژی هم برای روز خاصی که در پیش دارید، ذخیره کنید. به زودی فردی شما را سورپرایز خواهد کرد. قدر او را در زندگی تان بدانید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

مشکلی ذهن تان را درگیر کرده است اما امروز خبری می شنوید که این نگرانی شما از بین می رود. امروز با فردی که برای شما اهمیت زیادی دارد، قرار ملاقاتی خواهید گذاشت. هر چه درباره ایده های جدیدتان با او بیشتر صحبت کنید، جذابیت شما برای او افزایش می یابد. این روزها بیشتر به سلامتی تان بیاندیشید. شاید مشاوره در مورد رژیم غذایی با یک متخصص چیزی باشد که بدان احتیاج داشته باشید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

امروز روابط خود را گسترش دهید تا به موفقیت های بیشتری در زمینه کاری دست یابید. خیالپردازی شما بیش از حد است، بهتر است کمی هم از دنیای تخیلات خود بیرون آیید و در واقعیت زندگی کنید. امروز انرژی درونی تان، شما را به سمت دوستان نزدیک تان می کشاند، از بودن با آنها نهایت لذت را ببرید. اگر به فکر گرفتن یک میهمانی هستید، فضایی رمانتیک را انتخاب کنید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق می گردید، فردی که مدت ها است به آن علاقه دارید را نیز به جمع تان دعوت کنید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

امروز انرژی و روحیه ریسک پذیری شما افزایش می یابد و فعالیت هایی را که از انجام آنها هراس داشتید، آغاز خواهید کرد. زمانی را به تنهایی خود اختصاص دهید و در مورد هدف های زندگی تان بیاندیشید. زندگی عاطفی شما با هیجانات زیادی روبه رو است. اگر می خواهید کمی فضای آن را تغییر دهید، ذهن خود را خالی کنید و به دنبال روش های رمانتیکی برای برقراری ارتباط با عشق تان بگردید. اگر تصمیم به تغییر رشته تحصیلی خود را دارید، قبل از اقدام به هر کاری با افراد باتجربه مشورت کنید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

چند وقت اخیر دوران سختی را گذرانده اید، امروز زمان آن است کمی به خود استراحت دهید. تمرکز خود را بر زندگی عاطفی تان بگذارید زیرا آنچه به آن احتیاج دارید حمایت و ثبات فکری است. اگر همین طور هدفمند به فعالیت های خود ادامه دهید، به زودی موفقیت های زیادی را کسب خواهید کرد. به فکر تغییر محل کار یا خانه تان هستید. بهتر است که کمی دیگر هم دست نگه دارید تا اطلاعات تان کامل شود، سپس وارد عمل شوید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

نگرانی های شما در مورد مشکلی که برایتان پیش آمده، بی مورد است اما خوشبختانه پایان خوشی در انتظار شما است و تمام استرس های این چند وقت تان به اتمام می رسد و شما بالاخره می توانید مهمترین تصمیمات زندگی خود را بگیرید. این هفته انرژی زیادی برای روابط عاشقانه خود خواهید داشت. فرصت خوبی است که کدورت های قدیمی تان را از بین ببرید. امشب یک خبر خوب در مورد یکی از اعضای خانواده تان خواهید شنید که خوشحال تان می کند.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

اگر چه مشکلاتی که در هفته گذشته پشت سر گذاشته اید، کمی استرس تان را زیاد کرده اما بر قدرت شما افزوده است بنابراین از آن برای کنترل بیشتر زندگی خود استفاده کنید. در محل کار نیز کمی فعال تر عمل کنید تا بیشتر به چشم آیید. شاید احساس کنید که فردی شما را به سمت رابطه ای هل می دهد اما به نظر می رسد که هنوز آمادگی آن را ندارید. بهتر است برای رسیدن به آرامش، احساسات واقعی خود را با او در میان بگذارید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

زمان آن است تا به بدن و ذهن خود استراحت دهید. هفته جاری آرامش خوبی را تجربه خواهید کرد، برای حفظ آن، کارهای مورد علاقه خود را انجام دهید و از افرادی که انرژی منفی به شما انتقال می دهند، دوری کنید. فرصت یک مسافرت برای شما فراهم می شود که بهتر است آن را پس نزنید. اتفاقات خوبی در زمینه کاری برایتان در راه است، به شرط آن که ارتباطات خود را حفظ کنید و در مقابل نظرات دیگران نقد پذیر باشید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

اکنون زمان استراحت و ترمیم ذهن تان است و باید کمی به سبک زندگی تان تغییر دهید. از شرایط استرس زا دوری کنید تا فکرهای بی مورد شک و تردید به دلتان راه ندهد. رابطه احساسی شما رو به بهبود است و پس از مدت ها قادر به حل مشکلات عاطفی خود می شوید. امروز عشق در شما موج می زند و پر از انرژی هستید اما اگر می خواهید برای اولین بار با فردی قرار ملاقات بگذارید، امروز زمان مناسبی نیست. بهتر است آن را به روز دیگری موکول کنید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

کارهای نیمه تمام زیادی دارید و حال وقت آن است نگاهی به عقب بیاندازید. کارهای زیادی روی سرتان ریخته اما مطمئن باشید پس از اتمام آنها، با سرعت و انرژی بیشتری به جلو پیش خواهید رفت. اگر تمایلی به ابراز عشق، به خصوص با فرد مورد علاقه تان ندارید، نگران نشوید. با گفتگو تمام دلیگری ها برطرف خواهد شد. یکی از نزدیکان تان رفتار آزاردهنده ای دارد اما شما روی آن را ندارید که به رویش بیاورید. بهتر است که عزت نفس تان را بالا ببرید و برای آرامش خودتان آنچه می خواهید را به زبان آورید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

دوست دارید فعالیت های مورد علاقه تان را دنبال کنید اما زمان کافی برای آن ندارید. بهتر است دور خودتان را شلوغ نکنید، هر چه آرام تر و با دقت تر کارهایتان را رسیدگی کنید، نتیجه بهترین خواهید گرفت. مطمئنا باشید که به زودی فرصت برای انجام علاقمندی هایتان نیز فراهم خواهد شد. اگر می خواهید توجه فردی را به خود جلب کنید، کمی نرم تر باشید و احساسات خود را صادقانه بیان کنید.

فال روزانه ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۷

شما کلیت موضوع را ول کرده اید و تمام توجه تان را به حاشیه برده اید، بد نیست که زاویه دیدتان را کمی تغییر دهید تا نتایجی که به دست می آورید نیز متفاوت تر باشد. این روزها وقت کافی برای عزیزان تان نمی گذارید. اگر چه آنهها از شما انتظاری ندارند اما در کنار آنها بودن، به خود شما انرژی می دهد. به علاوه می توانید در مورد مسایلی که شک دارید نیز از آنها مشورت بگیرید. امروز خبری به گوش تان می رسد که یکی از برنامه هایتان را بهم می ریزد. نگران نباشید زیرا خیلی زود آن را جبران خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen


برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها