یک دانا

تمهیدات سازمان انتقال خون برای مقابله با تحریم‌ها

تمهیدات سازمان انتقال خون برای مقابله با تحریم‌ها

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری فارس: علی‌اکبر پورفتح‌الله در ارتباط با تمهیدات سازمان انتقال خون برای مقابله با تحریم‌ها اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده و بخش عمده اقلام سازمان با فعالیت‌های انجام گرفته در طی سال‌های گذشته در حوزه‌های مختلف همچون کیسه‌های خون و زنجیره‌های سرد انتقال خون در کشور مدنظر قرار گرفته است.

در حال حاضر این تولیدات در کشور حاصل می‌شوند. همچنین یک برنامه ذخیره‌ای ۱۲ ماهه برای ملزومات مصرفی داریم و اطمینان داریم که با ذخیره دچار مشکل نخواهیم شد.

پورفتح‌الله در مورد پرونده خون های آلوده گفت: این پرونده مدت زیادی است که در تمام دنیا مختومه شده و باید توجه داشت که ما به بدترین شکل ممکن در حالی که سیستم عامل پرونده واردات دارو بود، قوه قضائیه و قوه مجریه سازمان انتقال خون را محکوم کرد .

همچنین برای یک جرم ۱۰ بار شکایت نمی‌شود مگر اینکه پول زیادی را به وکلا بدهند که البته وکیل هم با یک بررسی ساده برایش مشخص می‌شود که در خود ایران خودمان را محکوم کرده‌ایم حالا در دادگاه‌های بین‌المللی چه می‌خواهیم؟

وی اضافه کرد: این پرونده در دنیا مختومه شد و این در حالی بود که در فرانسه برای کسی محکومیت صادر نکردند و در واقع در آن زمان ویروس جدیدی آمده بود که به خاطر سطح پایین دانش متأسفانه تعدادی مبتلا شدند.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها