یک دانا

دستگیری یکی از اراذل سطح اول در «تهران‌ نو»

دستگیری یکی از اراذل سطح اول در «تهران‌ نو»

۹ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری ایلنا: سرهنگ رسول بهرامی، رییس کلانتری ۱۲۸ تهران نو درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۳ بامداد روز گذشته از طریق سامانه ۱۱۰ به کلانتری ۱۲۸ تهران نو یک مورد درگیری، قمه‌کشی و عربده‌کشی در پارک دانش آموز در محدوده اتوبان یاسینی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ماموران گشت این کلانتری به محل حادثه اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: به محض ورود ماموران کلانتری به پارک، نگهبان پارک به ماموران اطلاع می‌دهد که فردی که حالت طبیعی نداشته با قمه و چاقو نگهبان و سه رهگذر در پارک را مصدوم کرده‌است.

رییس کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو با بیان اینکه فرد ضارب به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار می‌کند، گفت: ماموران با گشت خودرویی این فرد را تعقیب کرده و پس از ده دقیقه و با ۴ شلیک تیر هوایی و پس از درگیری با ماموران این فرد را بازداشت می‌کنند.

سرهنگ بهرامی با تاکید براینکه این فرد از شرور سطح یک تهران است، گفت: این فرد ۱۸ سال سابقه شرارت، شرب‌خمر داشته است و از اراذل و اوباش سابقه‌دار منطقه است. در حال حاضر نیز ۴ فرد که توسط او در پارک مضروب شده‌اند شاکی خصوصی او در این پرونده هستند.

وی ادامه داد: این فرد قبل از ورود به پارک و درگیری در آنجا نیز با چند نفر دیگر درگیر شده بوده که زخمی می‌شود و با توجه به اینکه از ناحیه سر زخمی شده بوده و حال مساعدی نداشته ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو او را به بیمارستان برای درمان منتقل می‌کنند.

رییس کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو خاطرنشان کرد: از این فرد دو قبضه سلاح سرد شامل یک قمه و چاقو کشف و ضبط شده است. همچنین برای این فرد شرور پرونده تشکیل و به دادسرا ارجاع داده شده است.


برچسب ها : , , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها