یک دانا

تعداد بازی‌بازان Football Manager 2018 از زمان جام جهانی در حال افزایش است

تعداد بازی‌بازان Football Manager 2018 از زمان جام جهانی در حال افزایش است

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

تعداد بازی‌بازان Football Manager 2018 از زمان جام جهانی در حال افزایش است

آقای مایلز جیکوبسون، مدیر بازی Football Manager با انتشار متنی در حساب توییتر خود اعلام کرد که این بازی به طور میانگین، روزی ۵۰۰ هزار ساعت برروی پلتفرم استیم بازی شده است. همچنین از زمان عرضه‌ی بازی، بازی‌بازان ۲۷۰ میلیون ساعت صرف انجام این بازی کرده‌اند و در روز گذشته این بازی با ۶۷ هزار بازی‌باز همزمان، به بهترین رکورد خود برروی این پلتفرم رسیده است.

بررسی نمودارهای پلتفرم استیم، صحت ادعای آقای جیکوبسون را تایید می‌کند. این نمودارها نشان از رشد روزافزون تعداد کاربران این بازی، از زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال دارد.

بازی Football Manager 2018 با عرضه‌ی یک سیستم داستانی متغیر و داینامیک، استفاده از موتور گرافیکی مناسب و گسترش بخش Medical Center بازی، موفق شده است نظر مثبت بسیاری از بازی‌بازان و هواداران را به خود جلب کند.

هفته‌ی گذشته من با داشتن تقریبا ۶۰ هزار بازی‌باز همزمان برروی استیم بسیار خوشحال بودم. امروز ما از آن عدد عبور کرده‌‎ایم و با آمار ۶۷ هزار بازی‌باز همزمان برروی استیم رسیده‌ایم. در طول یک ماه گذشته، برروی پلتفرم‌های IOS، آندروید و استیم یک میلیون و دویست هزار نفر به انجام تمامی بازی‌های ما پرداخته‌اند و Football Manager 2018 با ۸۰۰ هزار بازی‌باز پرطرفدارترین بازی بوده است.

یک یکشنبه‌ی دیگر و یک رکورد دیگر. ۹ ماه از زمان عرضه‌ی بازی می‌گذرد و تعداد بازی‌بازان همزمان Football Manager 2018 برروی استیم به رقم ۶۷۵۲۴ نفر رسیده است و این عنوان به طور میانگین ۵۰۰ هزار ساعت در روز بازی شده است. این میزان دیروز به ۵۵۳۸۰۶ ساعت رسید و در مجموع از زمان عرضه، ۲۷۰ میلیون ساعت صرف انجام بازی برروی استیم شده است.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها