یک دانا

فصل جدید بازی For Honor به صورت همزمان برروی هر سه پلتفرم عرضه خواهد شد

فصل جدید بازی For Honor به صورت همزمان برروی هر سه پلتفرم عرضه خواهد شد

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

فصل جدید بازی For Honor به صورت همزمان برروی هر سه پلتفرم عرضه خواهد شد

بازی For Honor خیلی زودتر از آنچه که انتظارش را داشتیم وارد فصل جدید خواهد شد. فصل هفتم این عنوان با نام Storm of Fury در تاریخ ۲ اوت (۱۱ مرداد ماه) به طور همزمان برروی هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

فصل هفتم بازی، یک نقشه‌ی کاملا جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین برخی از شخصیت‌ها و قهرمانان بازی دچار تغییراتی خواهند شد. علاوه بر تغییرات اعمال شده در بازی، سیستم رتبه‌بندی با شروع فصل جدید به‌روزرسانی خواهد شد. علاوه بر تمام موارد ذکر شده، فصل جدید تخفیفی ۳۰ درصدی را برروی زره‌ها و لباس‌های جنگی بازی اعمال خواهد کرد که فرصت مناسبی برای هوادارن سری که به دنبال خرید این آیتم‌ها هستند، می‌باشد.

نقشه‌ی جدید بازی Secluded Keep (به معنی قلعه‌ی منزوی) نام دارد. این قلعه زمانی جزء دارایی‌های یکی از لردها بوده و به دلیل موقعیتی که در آن قرار گرفته، یک نقطه‌ی بسیار کلیدی در جنگ‌ها محسوب می‌شود و تمامی طرفین به دنبال کنترل آن هستند. این نقشه در حالت‌های Tribute، Skirmish، Elimination، Brawl و Duel قابل بازی است. دو شخصیت بازی که براساس بازخوردها و نظرات بازی‌بازان دچار بیشترین تغییر خواهند شد، شخصیت‌های Valkyrie و Warden هستند. این به‌روزرسان قدرت تحرک و مانورپذیری آن‌ها را افزایش داده و عملکرد این دو شخصیت را بهینه خواهد کرد.

با شروع فصل جدید، سیستم رتبه‌بندی بازی نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد. دو سطح جدید با نام Master و Grand Master برای بازی‌بازان حرفه‌ای در رتبه‌های بالاتر، به بازی اضافه می‌شود. همچنین یک جدول رده‌بندی به بازی اضافه خواهد شد که به کمک آن می‌توانید عملکرد خود را در مقایسه با دیگران بررسی کنید. همچنین مسابقات بازی به صورت هفتگی برگزار خواهند شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها