یک دانا

افشانی به کارش ادامه می‌دهد

افشانی به کارش ادامه می‌دهد

۲۹ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


اعتماد آنلاین: حسن رسولی عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و عضو شورای شهر تهران در واکنش به شایعاتی درباره علت استعفای عباس آخوندی از وزارت راه و شهرسازی برای تصدی شهرداری تهران، اعلام کرد: هنوز پایتخت شهردار دارد و اصلا نیازی نیست که به فکر فرد دیگری باشیم. آقای محمدعلی افشانی شهردار تهران هستند و همچنان به وظایف خود در این حوزه عمل می‌کنند.

خزانه‌دار شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا ابلاغیه‌‌ای از مجلس یا وزارت کشور به شورای شهر تهران درباره سرنوشت شهردار تهران، ارسال شده است، به اعتمادآنلاین گفت: هنوز چیزی برای ما در شورای شهر ارسال یا ابلاغ نشده است و باز هم تاکید می‌کنم که آقای افشانی شهردار تهران هستند و در این وضعیت نیازی نیست که به گزینه دیگری فکر کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا برخی استعفای آقای آخوندی را مرتبط با نامزدی برای شهرداری تهران دانسته‌اند، خاطرنشان کرد: در ابتدای فعالیت شورای شهر تهران که قرار بود گزینه‌های احتمالی شهرداری تهران مطرح شوند، صحبت‌هایی نیز درباره آقای عباس آخوندی مطرح شد ولی در نهایت این صحبت‌ها به جایی نرسید و امروز آقای افشانی شهردار تهران هستند و تا امروز نیز صحبتی درباره نامزدی دوباره آقای آخوندی مطرح نشده است و شورا تاکنون به بررسی و یا طرح هیچ گزینه‌ای ورود نکرده است.


برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها