یک دانا

محسن هاشمی مجددا نامزد ریاست شورا می‌شود

محسن هاشمی مجددا نامزد ریاست شورا می‌شود

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به مدیریت قابل قبول محسن هاشمی رفسنجانی در اولین سال فعالیت شورای شهر تهران گفت: اعضای شورا از وی خواسته اند تا دوباره کاندید و نهایتا رئیس شورای شهر تهران شود.

زهرا نژادبهرام با اشاره به انتصابات در مجموعه شهرداری تهران اظهار کرد: این انتصابات حق قانونی شهردار است و شورای شهر تهران نیز دخالتی ندارد و فقط به شهردار مشورت می دهد.

وی همچنین به کنارگیری بازنشستگان در شهرداری تهران طبق قانون اخیر مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز قرار شد کمیسیون مربوطه شورا لیستی از این افراد را تهیه کند ضمن اینکه شهردار تهران تاکید بر اجرای قانون را دارد.

نژادبهرام ادامه داد: با توجه به بازخرید شهردار تهران در دوران خدمتش قانون فعلی منع بکارگیری بازنشستگان شامل افشانی نمی‌شود و وی می‌تواند همچنان به کار خود ادامه دهد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران همچنین به برگزاری جلسه شورای شهر تهران در خصوص انتخاب رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر تهران در سال دوم اظهار کرد: این جلسه پس از تعطیلات شورا برگزار می شود.

وی گفت: در این دوره نیز محسن هاشمی رفسنجانی همانند سال اول کاندید خواهد شد و اعضای شورای شهر تهران با توجه مدیریت قابل قبول وی حتما ایشان را برای سال دوم انتخاب خواهند کرد.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها