یک دانا

خودزنی سارق مقابل پلیس برای فرار از دستگیری

خودزنی سارق مقابل پلیس برای فرار از دستگیری

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


خبرگزاری تسنیم: سرکرده یک باند زورگیری وقتی متوجه شد راهی برای فرار از دست پلیس ندارد، برای منصرف کردن ماموران و یافتن راهی برای فرار، دست به خودزنی زد.

سرهنگ حسین مافی با اشاره به دستگیری یک باند سرقت در منطقه سوهانک تهران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: نیمه شب اولین شب مرداد ماه، یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری ۱۶۴ قائم، از سرقت گوشی موبایل و وجوه نقد خود توسط ۳ زورگیر در منطقه سوهانک خبر می‌دهد.

در خصوص اتفاق رخ داده عنوان می‌کند «دقایقی پیش (ساعت ۲۳) با یک تاکسی تلفنی به منطقه سوهانک رفتم و وقتی در محل و در مقابل یک باغ پیاده شدم، به محض دور شدن خودرو، ۳ نفر به من حمله ور شده و موبایل و وجوه نقد همراهم را به زور از من گرفتند.»

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: به دنبال گزارش این سرقت، ماموران تجسس کلانتری به همراه مالباخته به محلی که سرقت از وی انجام شده بود مراجعه کردند و در حوالی آن محل موفق شدند هر ۳ سارق را شناسایی کنند.

ولی هر سه سارق به محض دیدن ماموران و فرد مالباخته، اقدام به فرار کردند و پس از تعقیب و گریز وارد منزلی شده و در حالی که یکی از ماموران قصد دستگیری آن‌ها را داشت با مصدوم کردن وی وارد خانه شده و در خانه را به روی ماموران بستند.

وی گفت: پس از این اتفاق، ماموران پلیس، موضوع را به اطلاع مقام قضائی رسانده و به صورت تلفنی مجوز ورود به مخفیگاه متهمان را اخذ کردند ولی با توجه به مقاومت هر ۳ متهم، ماموران پلیس مجبور به شلیک ۱۰ گلوله هوایی شدند.

مافی اضافه کرد: در جریان این اتفاق سرکرده باند مذکور برای فرار از دست ماموران و ممانعت از دستگیری خود اقدام به خودزنی با شیشه کرد و سعی داشت تا با ارعاب ماموران، آن‌ها را از دستگیری خود منصرف کند.

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم در پایان با اشاره به دستگیری و انتقال هر سه متهم به کلانتری گفت: ماموران پلیس از مخفیگاه این سارقان، علاوه بر گوشی تلفن همراه مالباخته که به طرز ماهرانه‌ای در لوله بخاری جاسازی شده بود، مقادیری هم شیشه از متهمان کشف کردند.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها