یک دانا

- پس از آخرین به‌روز رسانی، حالا No Man’s Sky یکی از پرطرفدارترین بازی‌های Steam است

– پس از آخرین به‌روز رسانی، حالا No Man’s Sky یکی از پرطرفدارترین بازی‌های Steam است

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

پس از آخرین به‌روز رسانی، حالا No Man’s Sky یکی از پرطرفدارترین بازی‌های Steam است

No Man's Sky

زمان که No Man’s Sky در سال ۲۰۱۶ عرضه شد با نقدهای متوسط تا خوبی همراه بود، اما بازیکنان نسبت به این بازی احساس خشم داشتند. از آن زمان تاکنون شرکت ناشر Hello Games محتواها و ویژگی‌های زیادی را طی تقریبا دو سال عرضه کرد که آخرین آنها، یعنی به‌روز رسانی Next، بزرگ‌ترین آنها بود. این به‌روز رسانی سود زیادی برای شرکت به ارمغان آورد، چرا که بازیکنان دوباره به سمت این بازی برگشتند.

به گزارش و به نقل از سایت gameinformer، دیروز رئیس شرکت Hello Games، “شِن موری”، در توییتی گفت که بازی به لطف به‌روز رسان Next “یکی از پرطرفدارترین بازی‌های PS4 ،PC و Xbox است” و تعداد بازیکنان هر روز دارد بیشتر می‌شود. او همچنین تصویری را قرار داد که نشان می‌دهد No Man’s Sky حدود ۶۰ هزار بازیکن در روز داشته که آن را ششمین بازی پرطرفدار Steam کرده است.

هرچند پیدا کردن آمار دقیق برای PSN و Xbox Live سخت است (که در مورد Xbox Live این بازی جزو پرطرفدارها قرار ندارد)، Steam آمار و ارقام دقیق بازیکنان هم‌زمان بازی‌ها را منتشر می‌کند و اینکه گفته‌های “موری” در مورد رشد روزافزون بازیکنان بازی No Man’s Sky صحیح است؛ چرا که در همین لحظه این بازی بیش از ۸۴ هزار بازیکن در Steam دارد.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • No Man’s Sky

  • No Man’s Sky

  • No Man’s Sky


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها