یک دانا

آتیلا پسیانی مهمان «کتاب‌باز» می‌شود

آتیلا پسیانی مهمان «کتاب‌باز» می‌شود

۲۲ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

بانی فیلم: امشب، (شنبه ۲۱ مهرماه)، سروش صحت ساعت ۲۰ در برنامه «کتاب‌باز»، میزبان آتیلا پسیانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون خواهد بود.

آتیلا پسیانی مهمان «کتاب‌باز» می‌شود

به گزارش رسیده،«کتاب‌باز» در فصل سوم مانند فصل‌های گذشته با محوریت کتاب و مطالعه کار خود را آغاز خواهد کرد؛ ضمن اینکه بخش‌های جدیدی به صورت ثابت و هفتگی به عنوان بخش‌های پایانی به برنامه اضافه شده‌اند که دکتر رشید کاکاوند، دکتر مجتبی شکوری، احسان رضایی و مسعود فراستی اجرای آنها را بر عهده خواهند داشت.

اولین قسمت از برنامه «کتاب‌باز» به مرحوم صادق صندوقی تقدیم می‌شود. صندوقی از پیشکسوتان حوزه تصویرگری کتاب‌های درسی و همچنین آثار کودک و نوجوان بود که فصل گذشته در برنامه حضور داشت.

مسابقه «قصه‌گویی» با همکاری کانون پرورش فکری در دوبخشِ ویدئوهای ۹۰ ثانیه‌ای و قصه‌های مکتوب و کوتاه که توسط مردم و شرکت‌کنندگان ارسال می‌شود، از جمله بخش‌های جدیدی است که در فصل سوم به «کتاب‌باز» اضافه شده است. گفت‌وگو با مهمانان از حوزه‌های گوناگون، آیتم‌های مختلف اعم از متن‌خوانی، سوژه‌های مختلف و مربوط به حوزه کتاب، بخش کودک و… از دیگر قسمت‌هایی است که در این فصل شاهد آنها خواهیم بود.

«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها