یک دانا

انتظارات طرفداران مانع از حرکت رو به جلوی Gears of War 4 شد

انتظارات طرفداران مانع از حرکت رو به جلوی Gears of War 4 شد

۲۱ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

انتظارات طرفداران مانع از حرکت رو به جلوی Gears of War 4 شد

زمانی که استودیو‌ی استودیو کوالیشن (Coalition) وظیفه‌ی ساخت نسخه‌های جدید سری Gears of War را بر عهده گرفت، بسیاری از اعضای جامعه بازی‌بازان این سری به توانایی کوالیشن برای ساخت نسخه‌‌های بعدی دچار تردید شدند. در نتیجه این امر و بنابر گفته‌ی راد فرگوسن (Rod Fergusson)، در زمان عرضه‌ی Gears of War 4، سازندگان بسیار محتاطانه عمل کردند و تا حد امکان همه چیز را به همان صورت قبل نگه داشتند.

اخیرا راد فرگوسن در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که تیم سازنده از انتظارت طرفداران برای ساخت Gears of War 4 آگاه بوده است. بنابراین استودیو تصمیم گرفته که به طرفداران نشان دهد که توانایی ساخت نسخه‌ای مناسب از Gears of War را دارد و پس از آن به اعمال کردن تغییرات مد نظر خود در نسخه‌ی بعدی بپردازد. حال با ثابت کردن توانایی خود، Gears 5 عنوانی است که در آن شاهد اعمال نوآوری‌ها و تغییرات بنیادی در این سری خواهیم بود.

زمانی که از راد فرگوسن در مورد کمبود تجربه در ساخت Gears of War 4 پرسیده شد، او جواب داد که:

اساسا، این [۴ Gears of War] یک نمونه از آن چیزی بود که ما می‌خواستیم با این سری انجام دهیم. ما تیم و استودیوی جدیدی بودیم. قرار بود که پس از مدتی شاهد بازگشت Gears باشیم و ما نمی‌خواستیم که در فرمول ساخت آن دست ببریم. ما نمی‌خواستیم خیلی آن را تغییر دهیم چراکه می‌خواستیم نشان دهیم که ما می‌توانیم نسخه‌ای قابل قبول از تجربه‌ی بازی Gears of War ارائه دهیم. ما آن را انجام داده‌ایم و مردم Gears 4 را پذیرفته‌اند. حال زمان آن فرا رسیده که در Gears 5 نشان دهیم که ما واقعا می‌خواهیم با این سری چه کاری انجام دهیم و آن را به کجا هدایت کنیم. حال ممکن است که این تغییرات در مکانیک‌های اصلی سری، نحوه‌ی ساخت و روایت داستان‌ها و یا راه‌هایی برای ایجاد جنبه‌هایی خاص در کنترل و یا گیم‌پلی باشد.

این بیانیه‌ی حاوی پیامی روشن از سوی کوالیشن برای ایجاد تغییراتی بنیادی در مکانیک‌های اصلی سری Gears of War است. هنوز اطلاعات خاصی از این تغییرات در دسترس نیست و باید تا E3 2019  برای مشاده تغییرات اعمال شده صبر کرد.

بازی Gears 5 در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ این بازی باشیم. گفتنی است، Gears 5 بزرگترین پروژه‌ای خواهد بود که تاکنون استودیوی The Coalition برروی آن کار کرده است. می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار بازی به این آدرس مراجعه کنید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها