یک دانا

کارگردان هنری Red Dead Redemption 2: ما از عناوین جهان‌ باز رایج فاصله گرفته‌ایم

کارگردان هنری Red Dead Redemption 2: ما از عناوین جهان‌ باز رایج فاصله گرفته‌ایم

۲۱ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

کارگردان هنری Red Dead Redemption 2: ما از عناوین جهان‌ باز رایج فاصله گرفته‌ایم

چندین سال از توسعه‌ی Red Dead Redemption 2 توسط شرکت شناخته شده‌ی راکستار (Rockstar) می‌گذرد و بالاخره تا دو هفته‌ی دیگر شاهد انتشار این بازی خواهیم بود. حال به تازگی جزئیات جدیدی از روند توسعه‌ی Red Dead Redemption 2 در دسترس قرار گرفته است که می‌توانید در ادامه مطلب به مطالعه آن‌ها بپردازید.

اخیرا در جدیدترین شماره از مجله‌ی EDGE، آرون گاربت (Aaron Garbut)، کارگردان هنری Red Dead Redemption 2 جزئیات جدیدی از روند توسعه‌ی بخش‌های مختلف بازی منتشر کرده است. یکی از این بخش‌ها مربوط به روند طراحی اسب‌های Red Dead Redemption 2 بود که بنابر گفته‌ی گاربت، راکستار زمان بسیار زیادی برای طراحی هرچه واقعی‌تر آن‌ها صرف کرده است.

به مانند بسیاری از بخش‌های بازی، تیم ما سال‌ها برروی طراحی اسب‌ها کار کرده است. شخصیت هر اسب با توجه به رفتار او قابل مشاهده خواهد بود و با توجه به نژاد خود، به گونه‌ای منحصر به فرد به جهان اطراف واکنش نشان می‌دهد که شما به خوبی می‌توانید با او احساس نزدیکی کنید. اسب شما باید شبیه به یک موجود زنده‌ی هوشمند باشد. ما زمان بسیار زیادی برای اضافه کردن المان‌های مختلف به جهان بازی صرف کرده‌ایم تا درست به مانند بازی‌باز، اسب‌ها نیز تشخیص دهند که از کجا بروند و یا اینکه از چه چیزی دوری کنند.

علاوه بر این، ما می‌خواستیم که اسب‌ها حسی به مانند یک دوست و همراه را به بازی‌باز منتقل کنند. به این صورت که شما به او اهمیت خواهید داد، با صدمه دیدن او ناراحت می‌شوید، از او مراقب می‌کنید، به او احساس نزدیکی می‌کنید و تنها به عنوان چیزی که مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت به او نگاه نمی‌کنید بلکه او را به عنوان مورد اعتمادترین دوست خود در نظر خواهید گرفت.

اگر او صدمه ببیند و در حال مرگ باشد، شما فرصت کمی برای رساندن او به پزشک دارید. و این زمان‌هایی است که بازی ماجراجویی‌های خود را آغاز می‌کند. ناگهان هیچ چیز به اندازه کمک به اسب خود برای شما اهمیت ندارد. با این وجود، شما می‌توانید بگذارید که او بمیرد و یک اسب دیگر را به دست آوردید. خب باید بگویم که من نمی‌توانم این کار را انجام دهم، شاید شما بتوانید.

راکستار همچنین دنیایی بسیار پویا و پر جنب و جوش را خلق کرده است. آرون گاربت اعلام کرد که این شرکت از عناوین رایج جهان باز خسته شده و به دنبال ساخت چیزی کاملا متفاوت بوده است.

یکی از تفاوت‌های اصلی Red Dead Redemption 2 این است که بازی‌بازان تنها به دنبال کشف و انجام چیز‌های سرگرم‌کننده نباشد بلکه اینکه جهان بازی به روش‌های مختلف، دائما چیز‌های جدیدی در اختیار شما قرار دهد.

یک مار زنگی اسب شما را می‌ترساند، حیوانات در جنگل‌ها با مخفی شدن به دنبال فرصتی برای حمله و شکار هستند، کمپ یکی از گروه‌های رقیب از فاصله‌ای دور قابل مشاهده است و همچنین چراغ‌های نزدیک‌ترین شهر در حال درخشش هستند، در واقع همیشه اتفاقی در حال رخ دادن است و در حالی که به آرامی در حال قدم زدن در دنیای بازی هستید، چیز‌های جدیدی برای شما اتفاق خواهد افتاد که پاداش‌های متفاوتی بر اساس آن‌ها به شما داده خواهد شد. این به مانند یک احساس واقعی و جدید است.

ما از عناوین جهان‌ باز رایج فاصله گرفته‌ایم. این مجموعه‌ای از ماموریت‌ها در داخل دنیایی بزرگ که به وسیله‌ی کار‌های بزرگ و کوچک پر شده است، نخواهد بود. این بسیار دقیق و واقعی‌تر است. ما به آن به صورت عنوانی که باید در طول آن به انجام ماموریت‌ها پرداخت نگاه نمی‌کنیم، این دنیایی است که شما در آن غرق خواهید شد.

بازی محبوب و مورد انتظار Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، به مشاهده هایلایت اختصاصی  از آن بپردازید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار بازی به این قسمت مراجعه کنید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها