یک دانا

Black Ops 4 با تصاحب جایگاه Fortnite در صدر عناوین پربیننده توییچ قرار گرفت

Black Ops 4 با تصاحب جایگاه Fortnite در صدر عناوین پربیننده توییچ قرار گرفت

۲۰ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

Black Ops 4 با تصاحب جایگاه Fortnite در صدر عناوین پربیننده توییچ قرار گرفت

کمتر از ۲۴ ساعت از عرضه‌ی رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 4 می‌گذرد. با این حال به نظر می‌رسد که این عنوان توانسته تا توجه عده‌ی بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند به طوری که هم‌اکنون Black Ops 4 در صدر عناوین پربیننده توییچ قرار (Twitch) دارد.

Fortnite مدت‌هاست که بدون رقیب در صدر جدول عناوین پربیننده توییچ قرار دارد. حال به نظر می‌رسد که زمان آن فرا رسیده تا این عنوان با رقیبی قدرتمند رو به رو شود. اوایل سال جاری بود که اکتیویژن با برگزاری کنفرانسی از بازی Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی کرد و از حضور بخش بتل رویال در این عنوان خبر داد. با معرفی این حالت، شک و تردید‌های بسیاری درباره‌ی موفقیت آن شکل گرفت اما پس از عرضه‌ نسخه‌ی بتا، بسیاری از بازی‌بازان نسبت به Blackout ابراز علاقه کردند و آن را رقیبی جدیدی برای Fortnite دانستند. به طوری که بسیاری بر این عقیده‌اند که بخش Blackout، بهترین بخش اضافه شده به Call of Duty در نسل حاضر است. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده عناوین پربیننده توییچ بپردازید.

معمولا هنگامی که یک بازی منتشر می‌شود، توجه بسیاری از اهالی صنعت بازی‌سازی از جمله مهمترین قشر آن یعنی بازی‌بازان را به خود جلب می‌کند. حال Call of Duty: Black Ops 4 هم از این قاعده مستثنی نیست و توانسته با داشتن بیش از ۲۵۵ هزار بیننده، در صدر عناوین پربیننده توییچ قرار بگیرد. با قرار گرفتن این بازی در صدر جدول، شاهد افت قابل توجه تعداد بینندگان دیگر عنوان بتل رویال یعنی Fortnite هستیم. هم اکنون تعداد بینندگان Black Ops 4 بیش از ۳ برابر Fortnite است. حال باید منتظر ماند و دید که رقابت این دو عنوان به کجا ختم خواهد شد.

باید در نظر داشت که این تعداد بیننده تنها مربوط به روز اول انتشار Call of Duty: Black Ops 4 است و هنوز بسیاری از بازی‌بازان نسبت به تهیه این عنوان اقدام نکرده‌اند. بنابراین مطمئنا در روز‌های آتی شاهد افزایش قابل توجه این عدد خواهیم بود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید پیش نمایش بازی که توسط مصطفی زاهدی به رشته‌ی تحریر درآمده است را در این نشانی از  مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار مربوط به بازی به این قسمت مراجعه کنید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها