یک دانا

درآمد اچ تی سی ۸۰ درصد کم شد

درآمد اچ تی سی ۸۰ درصد کم شد

۲۰ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

وبسایت کلیک: درآمد اچ تی سی در مقایسه با بازه زمانی مشابه در سال گذشته میلادی، با ۸۰ درصد کاهش روبه‌رو شده و به ۴۰.۶۴ میلیون دلار رسیده است.

سال گذشته میلادی شرکت شیائومی وضعیت مالی مناسبی نداشت. در سال ۲۰۱۶ این برند پرفروش ترین شرکت تولیدکننده گوشی های هوشمند در بازار چین محسوب می شد؛ با این حال سال گذشته به مقام پنجمی در این بازار دست یافت.

در سال ۲۰۱۷ شرکت شیائومی استراتژی خود را تغییر داد که این موضوع باعث شد تبدیل به چهارمین برند پرفروش در جهان شود. در حالی که شیائومی با تغییر در استراتژی خود توانست به موقعیت مناسبی در بازار دست پیدا کند، این موضوع در رابطه با اچ تی سی صادق نیست.

شرکت تایوانی اچ تی سی وضعیت مالی نامناسبی دارد و انتظار می رود این وضعیت در آینده ادامه پیدا کند. به تازگی گزارش مالی ماه سپتامبر این کمپانی در اختیار رسانه ها قرار گرفت.

درآمد اچ تی سی ۸۰ درصد کم شد

درآمد اچ تی سی در ماه سپتامبر برابر با ۴۰.۶۴ میلیون دلار بوده که در مقایسه با ماه گذشته آن کاهشی ۹.۵۷ درصدی را تجربه می کند. اگر درآمد اچ تی سی را با بازه زمانی مشابه در سال گذشته میلادی مقایسه کنیم، با کاهش ۸۰.۷۱ درصدی مواجه می شویم.

تا به امروز اچ تی سی در سال ۲۰۱۸ به درآمدی برابر با ۶۳۳.۴۱ میلیون دلار دست پیدا کرده که در مقایسه با درآمد ۱.۵ میلیارد دلاری سال گذشته آن، شاهد کاهش ۵۷ درصدی هستیم. این کمپانی تایوانی درآمد ۱ میلیارد دلاری را برای سال ۲۰۱۸ پیش بینی کرده است.

در تابستان سال جاری میلادی شرکت اچ تی سی برای کاهش هزینه های جاری خود مجبور به اخراج ۱۵۰۰ کارمند شد. درآمد این شرکت در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ برابر با ۲۲۰.۶ میلیون دلار بود که در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته کاهشی ۵۸ درصدی داشته است.


برچسب ها : , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها