یک دانا

الکترونیک‌آرتز مشغول بررسی بازسازی عناوین Command & Conquer است

الکترونیک‌آرتز مشغول بررسی بازسازی عناوین Command & Conquer است

۲۰ مهر ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

الکترونیک‌آرتز مشغول بررسی بازسازی عناوین Command & Conquer است

دیگر هواداران Command & Conquer واقعا نمی‌دانند چطور به شرکت الکترونیک‌آرتز (Electronic Arts) بگویند که مایلند سری Command & Conquer به صورت بازسازی شده برگردد. امروز خبر بسیار خوبی برای این عده منتشر شده است.

جیم وسلا (Jim Vessella) به عنوان تهیه‌‌کننده حاضر در الکترونیک‌آرتز اعلام کرده است که آن‌ها مشغول بررسی این موضوع برای اولین عناوین سری Command & Conquer هستند. چنین موضوعی بعد از بازخورد افتضاحی که Command & Conquer: Rivals از سوی هواداران سری به همراه داشت قابل درک بوده و خوشبختانه ظاهرا قرار است که اقداماتی صورت بگیرد. وسلا در صحبت‌های خود اینطور می‌گوید:

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، ما اخیرا بازی Command & Conquer: Rivals را برای موبایل معرفی کردیم که در دنیای Command & Conquer قرار دارد. بعد از رونمایی Rivals ما به خوبی حرف شما را شنیدیم: جامعه Command & Conquer خواستار بازگشت سری به رایانه‌های شخصی است. به عنوان هوادار ۲۰ ساله سری C&C، من هم کاملا با این موضوع موافق هستم. با در نظر گرفتن این موضوع، ما مشغول بررسی ایده‌های هیجان‌انگیزی در رابطه با بازسازی بازی‌های کلاسیک رایانه‌های شخصی هستیم و تلاش خود را برای رویداد ۲۵ سالگی سری که در پیش داریم را خواهیم کرد.

وسلا مدعی است که تیم الکترونیک‌آرتز خواهان شنیدن صدای هواداران و درخواست آنان بوده که در همین راستا، هفته‌های آینده آن‌ها قصد دارند از طریق روش‌های مختلف بامردم در ارتباط باشند. رویداد ۲۵ سالگی که از آن صحبت شد در سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد پس به نظر می‌رسد که فعلا زود است شاهد چیزهای زیادی باشیم.

آخرین بازی بزرگ و اصلی که برای رایانه‌های شخصی منتشر شد Command & Conquer 4: Tiberian Twilight است که عملکرد ناموفقی را هم از خود به نمایش گذاشت. بعد از مدت کوتاهی Command & Conquer: Generals 2 معرفی شد که طی آزمایشات مختلف، افراد محدودی موفق به تجربه آن شدند اما کار برای نسخه نهایی هیچ وقت به پایان نرسید.

الکترونیک‌آرتز کار حساسی پیش روی دارد و نباید بیشتر از این هواداران را خشمگین کند. Command & Conquer جدید یا بازسازی شده باید فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای باشد و مسیر کلاسیک سبک استراتژیک همزمان را در بخش‌های تک‌نفره و چند‌نفره دنبال کند.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها