یک دانا

ممکن است در آینده شاهد عرضه‌ی بازی Crusader King 3 باشیم

ممکن است در آینده شاهد عرضه‌ی بازی Crusader King 3 باشیم

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

ممکن است در آینده شاهد عرضه‌ی بازی Crusader King 3 باشیم

مدیر اجرایی استودیوی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive)، آقای فرد وستر (Fred Wester) در مصاحبه‌ای گفته است که ناشر عنوان Crusader King 2 “احتمالا” نسخه‌ی بعدی این عنوان را توسعه خواهد داد، چرا که نسخه‌ی فعلی بسیار شلوغ شده و جایی برای عرضه‌ی بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی جدید باقی نمانده است.

استودیوی پارادوکس از زمان عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۱۲، به‌روزرسان‌های متعددی را برای این بازی منتشر کرده است. آقای وستر که از آخر امسال، یک مسئولیت شغلی متفاوتی را در شرکت ناشر به عهده خواهد گرفت، معتقد است بازی به دلیل عرضه‌ی محتوای جدید در ۶ سال گذشته، بسیار سنگین و شلوغ شده است و دیگر امکان گسترش آن وجود ندارد. به همین دلیل، ایشان باور دارند که نسخه‌ی بعدی سری باید توسعه داده شود و جای نسخه‌ی فعلی را بگیرد.

آقای وستر در این باره گفته است:

ما احتمالا نسخه‌ی بعدی را توسعه خواهیم داد. دلیل این موضوع عمق مسائل تکنیکی در بازی Crusader Kings 2 است. ما دیگر نمی‌توانیم چیزی به نسخه‌ی فعلی اضافه کنیم. نقشه‌ی بازی در حال حاضر بسیار وسیع شده و محتوای بسیار زیادی در این بازی در دسترس است. این نسخه برای این تعداد بسته‌ی گسترش‌دهنده ساخته نشده بود.

بازی بسیار شلوغ و سنگین شده است. ما نیاز داریم که مجددا کار را از اول شروع کنیم.

ایشان همچنین در این مصاحبه به این موضوع اشاره کرد که استودیوی پارادوکس در حال کار برروی یک پروژه‌ی جدید در سبک نقش‌آفرینی می‌باشد. به احتمال زیاد، این شرکت برروی یکی از آی‌پی‌های جدیدی که در سال ۲۰۱۵ خریداری کرده است، کار خواهد کرد. این آی‌پی‌ها شامل White Wolf، World of Darkness و The Vampire می‌شود.

همچنین آقای وستر تایید کرد که این شرکت در آینده، بازی‌های خود را با رویدادهای درون برنامه‌ای بیشتری به‌روز خواهد کرد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها