یک دانا

بزرگترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Dauntless در چند بخش برای بازی عرضه خواهد شد

بزرگترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Dauntless در چند بخش برای بازی عرضه خواهد شد

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

بزرگترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Dauntless در چند بخش برای بازی عرضه خواهد شد

بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Dauntless چند هفته‌ی پیش از سوی تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی معرفی شد. حال به نظر می‌رسد بخش اول این بسته‌ی الحاقی، یک روز زودتر از زمان تعیین شده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

بازی نقش‌آفرینی و چند نفره‌ی استودیوی تازه تاسیس فونیکس لبز (Phoenix Labs)، اولین بخش از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Coming Storm را در تاریخ ۸ اوت (۱۷ مرداد ماه) دریافت خواهد کرد. این بسته‌ی الحاقی رایگان، در ابتدا قرار بود به صورت کامل در تاریخ نهم اوت عرضه شود و تغییرات زیادی را در هیولاهای بازی و رفتار آن‌ها اعمال کند.

با توجه به اخبار منتشر شده، استودیوی سازنده تصمیم گرفته است این بسته‌ی گسترش‌دهنده را به صورت چند تکه و به مرور زمان عرضه کند. با این کار، علاوه بر عرضه‌ی مداوم بهینه‌سازها، رفع ایرادات احتمالی بسیار آسان‌تر خواهد شد و این تیم می‌توانند مشکلات پیش آمده را به سرعت رفع کنند.

زمانی که درباره‌ی عرضه‌ی محتوای جدید برای بازی Dauntless صحبت می‌کنیم، باید بدانید که ما به صحبت‌ها و بازخوردهای هواداران بسیار اهمیت می‌دهیم. بازی‌بازان خواستار عرضه‌ی به‌روزرسان‌های بیشتری هستند و ما تلاش می‌کنیم خواسته‌های آن‌ها را برآورده کنیم.

به جای عرضه‌ی حجم زیادی از محتوای جدید به صورت یکجا و صرف هفته‌ها زمان برای بهینه‌سازی آن‌ها، ما محتوای جدید را به صورت بخش بخش عرضه خواهیم کرد. این موضوع به ما انعطاف و زمان لازم برای دریافت بازخوردها و همکاری با جامعه‌ی بازی‌بازان را می‌دهد و تجربه‌ی شما از بازی هر هفته بهبود می‌یابد.

در کنار این توضیحات، تیم سازنده اطلاعات تازه‌ای از هیولای جدید بازی را در اختیار هواداران گذاشته‌اند. این هیولا Koshai نام دارد و تیم سازنده آن را به عنوان پادشاه تیغ‌ها توصیف کرده است. ” این هیولای قدرتمند و وحشی، قادر خواهد بود با استفاده از تیغ‌ها و ریشه‌های قدرتمند خود، محکم‌ترین زره‌ها را نیز در هم بشکند”.

در کنار عرضه‌ی هیولاهای جدید، این بسته‌ی گسترش‌دهنده اولین سلاح دوربرد بازی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این اسلحه که Ostian Repeaters نام دارد از بخش‌های مختلف و قابل تعویض ساخته شده است و به شما اجازه می‌دهد بخش‌های مختلف آن را، با توجه به نیاز و سبک بازی خود تغییر دهید. متاسفانه این اسلحه در بخش اول به‌روزرسان قرار نداشته و اواخر ماه سپتامبر به بازی اضافه خواهد شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها