یک دانا

بتسدا تایید کرد که همه به نسخه‌ی آزمایشی بازی Fallout 76 دسترسی خواهند داشت

بتسدا تایید کرد که همه به نسخه‌ی آزمایشی بازی Fallout 76 دسترسی خواهند داشت

۸ مرداد ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

بتسدا تایید کرد که همه به نسخه‌ی آزمایشی بازی Fallout 76 دسترسی خواهند داشت

اخبرا اخیر منتشر شده درباره‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی Fallout 76 باعث سردرگمی هواداران شده است. در ابتدا اعلام شد که تمام کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، به این نسخه دسترسی پیدا خواهند کرد. اما آخرین اخبار منتشر شده مجددا باعث ایجاد شک و تردید در بین هواداران شده است.

بعد از آن که اعلام شد خریداران بازی به نسخه‌ی آزمایشی دسترسی خواهند داشت، اعلام شد که تنها تعداد محدودی از بازی‌بازان، پس از بررسی در ماه اکتبر انتخاب خواهند شد و کد دسترسی به این نسخه، برای آن‌ها ارسال خواهد شد. استفاده از واژه‌ی ” انتخاب باری‌بازان” با این موضوع که همه‌ی دارندگان بازی به نسخه‌ی آزمایشی دسترسی پیدا می‌کنند، مغایرت داشت و باعث اعتراض هواداران شد.

آقای پیت هاینز (Pete Hines) در حساب تویتر خود تایید کرده است که قبل از عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی اصلی بازی، یک نسخه‌ی آزمایشی محدود در اختیار برخی بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. این نسخه به صورت تصادفی در اختیار تعدادی از افرادی که برای نسخه‌ی آزمایشی ثبت نام کرده‌اند قرار خواهد گرفت.

اعلام این موضوع که تنها برخی افراد به نسخه‌ی آزمایشی دسترسی پیدا می‌کنند باعث ایجاد نگرانی در میان هواداران شده بود. این مسئله باعث شده است مدیر بازاریابی شرکت بتسدا، آقای هاینز توضیحاتی را برای رفع سردرگمی پیش آمده در حساب توییتر خود منتشر کند. ایشان تایید کرده‌اند که “همه” به نسخه‌ی آزمایشی متناسب با پلتفرم خود ” از ابتدا تا انتها” دسترسی خواهند داشت و این انتخاب محدود تنها برای بتای محدود بازی می‌باشد.

هنوز زمان دقیق شروع دسترسی به نسخه‌ی آزمایشی همگانی و یا نسخه‌ی محدود اعلام نشده است. بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۸ (۲۳ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

همه به نسخه‌ی آزمایشی کامل برای پلتفرم خود دسترسی خواهند داشت. از ابتدا تا انتها

اگر نسخه‌ی آزمایشی شامل شما می‌شود، پس شما به این نسخه دسترسی خواهید داشت. اگر ما تصمیم به عرضه‌ی نسخه‌ی دیگری قبل از نسخه‌ی آزمایشی بگیریم، شما ممکن است به صورت تصادفی برای کمک به ما انتخاب شوید. ولی هیچکس از نسخه‌ی آزمایشی اصلی کنار گذاشته نخواهد شد. من مجددا این موضوع را سوال کردم و این موضوع کاملا درست است.

ما هنوز هیچ تاریخی اعلام نکرده‌ایم. وقتی به زمان عرضه برروی هر پلتفرم نزدیک شویم، شما از تاریخ دقیق شروع و پایان مطلع خواهید شد. پس شما قبل از عرضه از مدت نسخه‌ی آزمایشی با خبر خواهید شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها