یک دانا

آموزش روش های تمیز کردن اتو بخار

آموزش روش های تمیز کردن اتو بخار

۱۳ آذر ۱۳۹۵

آموزش روش های تمیز کردن اتو

برای بالا بردن سطح کارایی اتو بخار هر چند وقت یکبار باید آن را تمیز نمایید. برای یادگیری ترفند ها و روش های تمیز کردن اتو با یک دانا همراه باشید.

 

روش های تمیز کردن کف اتو بخار

۱. مایع ظرفشویی و آب گرم: یک کاسه آب گرم و مایع ظرفشویی معمولی را محلول کنید و با پارچه کتان کف اتو را کامل تمیز کنید و سپس با یک پارچه مرطوب دیگر مجددا کف اتو را تمیز کنید تا محلول مایع ظرفشویی پاک شود.

آموزش روش های تمیز کردن اتو

 

۲. ترکیب نمک و سرکه: مقداری سرکه را درون یک ظرف ریخته و آن را روی شعله گاز قرار دهید، در حالی که سرکه در حال گرم شدن است نمک را به آن اضافه کنید، پیش از آنکه این ترکیب بجوشد باید آن را از روی گاز بردارید. سپس با آغشته کردن اسکاچ (غیرفلزی) به محلول کف اتو را تمیز کنید.

آموزش روش های تمیز کردن اتو

 

۳. گوش پاک کن: برای این که بتوانید مجرا های رسوب بسته را باز کنید، احتیاج به محلول گفته شده در مرحله قبل و تعدادی گوش پاکن خواهید داشت. گوش پاک کن ها را به محلل آغشته کنید و مجرا ها را به وسیله آن پاک سازی کنید.

آموزش روش های تمیز کردن اتو

 

۴. حوله و نمک: برای این کار احتیاج به مقداری نمک، یک حوله و دستمال کاغذی ضخیم دارید. دستمال کاغذی ضخیم را روی حوله قرار داده و نمک را روی دستمال کاغذی بریزید، اتو را روی داغ ترین دمای ممکن تنظیم کنید و آن را به صورت دورانی روی نمک ها بکشید، خواهید دید که سیاه شدگی ها و دوده ها به سادگی از کف اتوی شما پاک خواهد شد.

آموزش روش های تمیز کردن اتو

 

۵. خمیردندان: کف اتوی شما ممکن است دچار خط وخراش هایی شده باشد،که امکان دارد به بافت پارچه و لباس آسیب بزند، برای نرم کردن این خط و خراش ها می توانید از خمیر دندان استفاده کنید. مقداری خمیردندان روی قسمتهایی که خط و خراش دارد و جرم گرفته است بمالید و سپس با یک پارچه آن را کاملا تمیز کنید. سپس اتو را روشن کنید و روی بخار قرار دهید و بمدت ۵ دقیقه یک پارچه را با بخار اتو کنید.

آموزش روش های تمیز کردن اتو

 

۶. جوش شیرین و آب :برای اینکه کف اتو را صاف و براق کنید، به مقدار مساوی آب و جوش شیرین را با هم مخلوط می کنید تا به حالت خمیری در بیاید، سپس با استفاده از یک پارچه نرم خمیر به دست آمده را به کف اتو بمالید، چند دقیقه صبر کنید تا خمیر کمی خشک شود، سپس با یک تکه پارچه تمیز خمیر را از روی سطح بردارید.

آموزش روش های تمیز کردن اتو

 

با تشکر از Wikihow , pHow و چیدانه

برچسب ها : ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها