یک دانا

قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس بازی Dota 2 اضافه شد

قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس بازی Dota 2 اضافه شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس بازی Dota 2 اضافه شد

یکی از محبوب‌ترین امکاناتی که امسال به Battle Pass اضافه شده بود، قابلیت Ranked Role بود. این قابلیت به بازی‌بازان اجازه می‌داد مسابقه‌ای را براساس نقشی (Role) که به آن علاقه دارند، پیدا کنند. حال شرکت ولو (Valve) با پایان Battle Pass، این قابلیت را به سرویس پلاس اضافه کرده است. 

در حالت Ranked Role هر بازی‌باز یکی از نقش‌های Carry، Mid و یا دیگر نقش‌ها را پیش از شروع جست و جوی بازی انتخاب می‌کند. با این کار سیستم تیم‌یابی بازی ۵ بازی‌باز را به نحوی در یک تیم قرار می‌دهد که از هر نقش یک نفر در تیم حضور داشته باشد.

اگر با استفاده از این قابلیت وارد مسابقه شدید و یکی از بازی‌بازان، برخلاف نقش انتخابی خود عمل کرد، شما می‌توانید این فرد را گزارش کنید. افراد گزارش شده براساس وضعیت رفتاری حساب خود برای مدتی محدود قادر به شرکت در بازی‌های عادی و Rank نبوده و فقط می‌تواند با استفاده از حالت Single Draft به بازی بپردازند. شرکت ولو هنوز بیانیه‌ای درباره‌ی مدت در دسترس بودن این قابلیت منتشر نکرده است.

برای تشویق بازی‌بازان به استفاده از این قابلیت، به کسانی که در ۵ بازی به پیروزی برسند ۵۰۰۰ عدد Shard هدیه داده می‌شود. از این Shardها می‌توانید برای خرید آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی استفاده کنید.


منابع:gamefa

برچسب ها : , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها